Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 2023-as pótfelvételi eljárás...

A 2023-as pótfelvételi eljárásban résztvevőket kérdezném: a saját pontszámot a felület melyik részén és kb mikor teszik láthatóvá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki már pótfelvételizett korábban, az ő válaszukat is nagyra értékelném.

Múlt héten lezárult a jelentkezés, most ellenőrzik a dokumentumokat. A pontszámunk látható lesz valamikor majd és ha igen, akkor a felület melyik részén? Csupán önellenőrzés miatt kérdem, hogy a diplomám szerint történik-e majd a számítás, mert az lenne nekem előnyös.

Köszi



2023. aug. 9. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Biztosan látható lesz, de nem tudni, mikor.. A jelentkezések fülnél lesz azt hiszem. A kiválasztott szak, és mellette a te pontod.. Sajnos nem tudom, mikor teszik fel. Én is erre várok napok óta.
2023. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételi kicsit máshogy néz ki, mint a sima...a "jelentkezés felvétele" menüben nem mutat semmit...azt sem, hogy mit jelöltünk meg...szóval én arra gondolok, hogy az eredményeket az "ellenőrzés és hitelesítés" menüben tekinthetjük majd meg.
2023. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ma 15.22

de nem csak azért, mert még nem “hitelesítették”az egész felvételit a hivatalban? vagy nem tudom hol:D Mert valami olyanra emlékszem, hogy az általánoskor is ez volt, aztán miután jóvá lett hagyva fentebbről a felvételi kérelem, akkor utána már láttam a középsulis jegyeket, megjelölt helyeket stb..

2023. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ma kerültek fel az eredmények. A Jelentkezéseknél látni a pontokat
2023. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én a diplomámból szeretném a pontokat számoltatni, de az érettségis verzió látszik. Felhívtam a Felvi-t, a diplomás pontokat az egyetem hagyja majd jóvá, nem az ő hatáskörük. Más is van így?
2023. aug. 17. 16:55
 6/17 anonim ***** válasza:

Felvin ezt írták az én pontszámítási cuccom alatt:


Alapképzésre vagy osztatlan mesterképzésre történő jelentkezés esetén a felsőoktatásban szerzett oklevél minősítése alapján történő pontszámítás esetében az ilyen formában megállapított pontszámot az érintett felsőoktatási intézménynek kell rögzítenie a központi felvételi nyilvántartásban. Ameddig ez nem történik meg, addig a rendelkezésre álló eredmények alapján történik a pontszámítás.


Hát, akkor most várunk :/

2023. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te is diplomát számoltatnál?
2023. aug. 17. 17:43
 8/17 anonim ***** válasza:
igen
2023. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Esetleg felvehetem veled a kapcsolatot (legalább, hogy egymást tudjuk informálni, nyugtatni) ?
2023. aug. 17. 17:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is diplomával számoltattam, és nekem már ott van a pontszám
2023. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!