Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol érdemes alkalmi, napi...

Hol érdemes alkalmi, napi bejelentéses munkák iránt érdeklődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sürgősen napi bejelentéses munkára lenne szükségem a hétvége folyamán. Hol érdemes szerintetek személyesen bemenni és rákérdezni, hátha szükségük van épp emberre? A környéken lévő kávézókban/éttermekben már voltam. Sajnos tapasztalat nélkül felszolgálónak nem mehetek (megértem, persze), mosogatói lehetőség pedig épp nem volt.

Milyen egyéb helyek vannak, ahol szerintetek van esélyem? Az interneten már nagyon sokat böngészetnem, de azzal nem jártam sikerrel, így gondoltam személyesen keresnék fel még helyeket.

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. aug. 10. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Moszkva téren az óra alatt minden reggel.

Vagy ez már nem működik...?

2023. aug. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erről még sosem hallottam, így nem tudom miféle poén, ha annak szántad.
2023. aug. 10. 17:33
 3/8 A kérdező kommentje:

Kérem aki tud komolyan, nem poént űzve ebből válaszolni, tegye meg! Nagyon fontos, lassan enni sem fogunk tudni, sürgősen alkalmi munkát kell szereznem. Nagyon el vagyok keseredve, kérlek ne trollkodjatok. Már voltam ezer helyen a környéken és sehol semmit nem találtam. Már telefonom sincs, azt is el kellett adnom. Szóval tényleg nem vicceskedni jöttem fel, csak nagyon-nagyon tanácstalan vagyok és itt általában szoktak lenni tapasztalt, jó tanácsokat adó tagok.

Előre is köszönöm a segítséget!!!

2023. aug. 14. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne alkalmi munkára menj, hanem lépj be munkahelyre.


A Moszkva téri órás nem volt trollkodás a válaszolótól. A 90-es évek végén is ott gyülekeztek az alkalmi munkára várók. Megjelentek, akiknek segédmunkásra volt szükségük, és napi bérrel felfogadták őket.


Most pl. a Lipóti hirdet, eladót keresnek több üzletükben.


De sok helyen pl. konyhai kisegítőt keresnek.

2023. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. Árufeltöltés.

2023. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el takarítónak.
2023. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van főállásom, viszont a körülmények miatt sürgősen plusz bevételre van szükségem.

A Moszkva téri dologról nem tudtam, pedig rá is kerestem.


Azt is tudom, hogy el lehet menni takarítónak, stb., viszont hiába hirdettem magam a helyi "médiában", egyelőre semmi.


Tehát engem az érdekel, hova érdemes személyesen bemenni és megkérdezni, hogy tudnak-e alkalmi munkát adni.

2023. aug. 15. 22:26
 8/8 A kérdező kommentje:
5ös: Köszönöm szépen, de a környékemen nincsenek ilyen lehetőségek. A Budapestre való utazgatás pedig jelenleg anyagilag kivitelezhetetlen lenne.
2023. aug. 15. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!