Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bejelentés munkahelyen. Lehet...

Bejelentés munkahelyen. Lehet gondom "ebből"? Az "ebből" kifejtése lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van munkaszerződésem, be is vagyok jelentve...takarítói munkáról van szó...a "gondom", kérdésem: lesznek hamarosan nagytakarításos munkák, amik hétvégékre esnek...na és én úgy tudom, hogy ezeket a napokat viszont nem jelentik be nekünk...én viszont kiharcoltam, hogy engem akkor is jelentsenek be mint alkalmi melóst ezekre a napokra is, hogy minden tiszta legyen...a kérdésem az volna, hogy annak kapcsán felelősségre vonható lehetnék-e bármilyen hatósági eljárás / ellenőrzés során, hogy az én tudomásom szerint csak én lettem így bejelentve és senki más meg nem, tehát tudtam erről de nem értesítettem senkit vagy ilyesmi...mert ha gondom lehet ebből, akkor inkább felmondanék, ezért kérdezem.

Köszi előre is a válaszokat!



2019. márc. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a cég, akivel munkaviszonyban vagy, nem jelenthet be efo-ra.

Amúgy meg ha folyamatos a munkaviszony, akkor nem is kell külön bejelenteni, akkor dolgozol, amikor akarsz, akarják, jogilag mehetsz.

Itt inkább az lesz, hogy ezeket a napokat zsebbe fizetik és nem kerül rá a jelenléti ívre. Ha meg pl szombaton van ellenőrzés, akkor a munkaügyi ellenőr azt látja, hogy be vagy jelentve xy céghez.

2019. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval attól, mert h-p a normál munkarended, attól még szombat vasárnap is alkalmazott vagy a cégnél.
2019. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Váó, hát ezt jó tudni! Mármint, hogy ha van normál munkaviszonyom, akkor emellett nem jelenthetnek be alkalmira is még...a probléma itt az, hogy a szerződésben a heti munkaóraszám is meg van határozva, ami a H-P -ig tartó normál munkaidőt fedezi csak, tehát a nagytakarításos munkaórákat/napokat már nem...most felmerült egy olyan, hogy túlórának számítják be vagy nem tudom, csak ez meg így nekem nem nagyon érthető...lehet nem is őszinték velem...mindenesetre már előrébb vagyok, mert nem tudtam hogy normál jogviszony + alkalmi egymást kizárják. Köszönöm.
2019. márc. 28. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

A heti 40 óra az a teljes munkaidős szerződés, nem is lehet mondjuk heti 60 órára szerződést kötni. Ettől függetlenül dolgozni persze lehet többet, lásd túlóra.

Ha túlórában lesz elszámolva, akkor 50% pótlék jár rá alap esetben. Azt nem tudom, hogy van-e nálatok munkaidő keret vagy sem.

De lehet dolgozni többet, mint 40 óra.

2019. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, van konkrét munkaidő keretünk, ez heti 20 óra (ez csak részmunkaidős meló) - tehát a hétvégi nagytakarítás már nincsen benne.

De mivel ez így akkor sem tiszta, ahogy a cég csinálja, meg nem is őszinték velem, és ráadásul csak én lennék valamilyen módon "hivatalosan" dolgoztatva e hétvégéken (amit erősen kétségbe is vonok ezek után) így fel fogok mondani - még próbaidős vagyok amúgy is. Én nem szeretek játszani az ilyenekkel, mert korábban már volt bajom ebből, és akkor egy életre megtanultam, hogy soha többet...amíg ez meg nem történt velem, soha nem gondoltam volna, hogy ilyesmiből bármi gond lehet...akivel nem történt még "baj" ebből, fogalma sincs milyen rossz és idegtépő...és örüljön, ha elkerüli a pénzbírságot és/vagy börtönt...fekete munkáért 2 év is járhat, ez a törvény. Nah bocs a szófosásért, ez kikívánkozott. Csak mert mindenki azt mondja a környezetemben, hogy "ebből úgyse lehet bajod"...én meg jót nevetek rajtuk magamban..."ó komám, ne akard megtudni milyen bajod lehet ebből..." szoktam magamban gondolni...nah mind1...

Köszi szépen egyébként minden kommented! :)

Búcsúzom. :)

Szia

2019. márc. 29. 22:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de mi bajod lett? Hadd tanuljunk mások tapasztalatából, ha nem bánod.
2019. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!