Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes orvoshoz...

Petra1230 kérdése:

Szerintetek érdemes orvoshoz fordulnom ha sűrűn érzem szivbedobogást? Vagy mintha duplán verne valamikor szívem de viszont kardiológusnál is voltam semmi szivritmus zavart nem látott se a háziorvos EKG is csinált

Figyelt kérdés
Hozzáteszem semmilyen koffeint nem fogyasztok és 18 hetes kismama vagyok😊
2023. aug. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
"Szerintetek érdemes orvoshoz fordulnom" "viszont kardiológusnál is voltam semmi szivritmus zavart nem látott se a háziorvos EKG is csinált". Milyen orvoshoz szeretnél még fordulni? Max pszichológushoz.
2023. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terheléses EKG-t azért lehet érdemes lenne csináltatni
2023. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden héten járok pszichológushoz 😊
2023. aug. 11. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, akkor összegezzük: a kardiológus szerint minden rendben, a nőgyógyász szerint minden rendben, a pszichológus szerint minden rendben, a háziorvos szerint minden rendben. Szóval semmi okod parázni, illetve merem ajánlani a meditáció gyakorlását esetleg.
2023. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!