Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs hang ?

Miért nincs hang ?

Figyelt kérdés
Suzuki swift 1.3 2000 évjáratú autóról van szó. Sajnos csatlakozó hozzá nem volt mivel már az előttem vagy a 3-al előttem lévő ex tulaj egy káoszt csinált. Mai napon szét szedtük az egészet egyesével ideiglenesen amíg nem klappol a rendszer addig kis csokival fogtuk össze a jónak tűnő vezetékeket.(Ha jó akkor majd ónnal ellátott zsugorcsővel fixáljuk) A rádió működik, kap áramot, szól a 2 db hangszóró is. Viszont ha a gyújtást le veszem róla és ismét vissza adom a kocsira a gyújtást akkor már nem szól. Vezetékeket többször újra ellenőriztem, újra szét szedtem a hangszóró vezetéket és vissza kötöttem, helyesen vannak össze kötve, már bekapcsolt üzemelő állapotba tettem be a helyére a fejegységet is, de a gyújtás le vétele után majd újra rá adása után ismét nincs hang. Nincs lenémítva stb. Egyetlen egy narancs sárga kábel van még logóba, de azt nem tudom, hogy mire kössem. Talán lehet az a hiba fő forrása.

2023. aug. 12. 22:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Újra vezetékeltem, azóta jó. Valaki elöttem valamit nagyon félre kötözgethetett.
2023. szept. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!