Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha prostituált leszek akkor...

Ha prostituált leszek akkor azért kaphatok pénzt!?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy valamire sem alkalmas az az igazság

#prostituált #vagyok!?
2023. aug. 13. 23:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szia. Igen kaphatsz. Prostituáltak mindig pénzt kérnek a szolgáltatásaikért. Illetve pénz mellé talán egy nemibetegséget is kaphatsz.

A leírásod alapján miszerint semmire se vagy alkalmas és ezért döntenél a prostitúció mellett... hát... Én nem mennék ebbe bele a helyedben.

Vannak olyan munkák amiket betanítanak és nem kell szinte semmit se tudnod, csak szimplán beszélni. Inkább ezt javasolnám a helyedben.


Pénzt is keresnél vele illetve időd is lenne gondolkodni, hogy a jövőben mihez kezdj magaddal.

Nem minden az életed első részében dől el. Sok idősebb pályakezdő is van egy-egy szakmánál. A prostitúcióval meg valszeg a jövődet rontod el.


Valószínűleg, megbánnád előbb-utóbb, illetve eléggé nehéz lenne úgy párkapcsolatot keresni, hogy a fejed felett ott lebegne az, hogy prostituált vagy/voltál.


Ha ennyire kétségbeesett vagy azzal kapcsolatban, hogy semmire se vagy alkalmas, akkor ajánlott a pszichológus felkeresése.


Sok sikert a jövőben :) és higgy magadban!

2023. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Menj inkább gyárba operátornak.
2023. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan, én legfeljebb visszaintegetnék neked a kocsiból.XD
2023. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Életveszélyes. Azonnal rád szállnának, hogy “megvédjenek”, attól fogva nekik dolgozol, és sosem szabadulsz.

Nem beszélve, hogy szennyes élet az. Kell az neked?

2023. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván. A prostituált pénzt kap, azért prostituált.

Viszont ha nem vagy alkalmas semmire, akkor ez sem fog működni, nem érdemes ilyenbe belemenni elkeseredésből. Baj lesz belőle

2023. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A prostitúció pont arról szól, hogy pénzért adod a szexuális “szolgáltatást”. Sőt, többet kereshetsz vele, mint egy összeszerelő üzemben levő operátor. Tehát a válasz: igen. Ha prosti vagy, pénzt kapsz a szexért. Ha lakáson fogadod a delikvenseket és mondjuk a rosszlányokon hirdetsz, az még elegánsabb, mint kiállni az út szélére.
2023. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semmihez értők is tudnak dolgozni rendesen, az más kérdés, hogy tetszik-e vagy nem, s a szexmunka se leányálom. Csak ostobák mennek bele.


Holott nem egy ilyen emberkének, mint kiderült értenek dolgokhoz, csak buták voltak, hogy észrevegyék, felismerjék magukban sajátos előnyeiket...


Ne kövesd el az ő hibáikat.

2023. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én támogatom jó ötlet, ha csaj lennék már rég ebből élnék, és jó pénz van benne de csak óvszerrel, és javaslom a rosszlányok oldalt, hirdetni magad ne az utcán...
2023. aug. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

10 éve meg lehetett keresni 500at-1 milliót.

Persze attól is függ hol csinálod, hogy nézel ki….

2023. aug. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én támogatnálak egy kis pénzzel :)
2023. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!