Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hivatalosan hozzá lehet menni...

Hivatalosan hozzá lehet menni feleségül egy kitalált könyvkarakterhez?

Figyelt kérdés
Imaaaaadom Aaron Warnert❤️❤️

#házasság #szerelem #hivatalos #könyvkarakter #Aaron Warner #Feleségül menni
2023. aug. 18. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bizonyítani tudod, hogy gyermeket vársz tőle.
2023. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

Ellenben javaslom egy pszichiáter felkeresését, sokat tud segíteni.

2023. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szóljatok ha lehet. Olvasom a vallási regényeket és pár katolikus pap tetszik. Amaro atya, ( Amaro bűne) Jakab fráter ( Isten rabjai). Igaz az életben is tetszenek a fiatal katolikus papok. Beléjük vagyok habarodva. Olyan templomba nem is merek.elmenni ahol fiatal a pap mert tudom hogy csak nézem és mosolygok meg elképzelem hogy mellette legyek az oltárnál.
2023. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Meg a fiatal ortodox papok is tetszenek még jobban mint a katolikusok. Az dombokon túl román filmben is tetszik a pópa. Láttam a valóságban youtube videót és ott is belehabarodtam a göndör vörös hajába. El tudnám képzelni ha szóba állna velem hogy kiuzze belőlem az ördögöt és segíthessek neki az oltárnál hogy ne legyen annyi dolga. Elálmodozom a semmiről. A szomszédos templomban is belehabarodtam a papba. Addig néztem míg egyszer előttem ment el karonfogva a feleségével és megmutatta a gyűrűt a kezén. Úgy tette a kezét hogy lássam hogy házas. Tetszik meg egy ortodox pap Nagyváradon meg a pap fia de azok a templomok messze vannak tőlem és nem tudok menni. Ahol a pap tetszik oda villamossal kell menjek meg gyalog sokat és alig engedték előre hogy nézhessem a piros arcú papot pedig belül vért a szívem.ahigy elképzeltem bár vele lennék. Ahol a pap fia van oda busszal meg villamossal kell menni és a pap észrevette hogy nézem a fiát meg egy másik alkalommal elszakadtam mikor jött hozzám tomjenezni és megismer. Csak ritkán megyek oda mikor nem az a pap van ott mert az ismer.
2023. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!