Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a nevek könyvkaraktereknek? Valami névötletek?

Figyelt kérdés

Wattpad-on írok, inkább csak magamnak szórakozásból. Már elgondolkodtam rajta, hogy publikálom az irományaim egyikét, aztán majd ki tudja mi lesz. Tudni kell rólam, hogy nevekben nagyon nem vagyok toppon. Angol neveket választok, mert a történeteim külföldön játszódnak. Kérlek titeket, ne mondjátok, hogy válasszak magyar neveket és írjak Magyarországon játszódó történeteket, én így szeretem.

Első kérdésem az lenne, hogy ezek a nevek milyenek, hogy tetszenek? (főszereplők nevei)

- Hazel Green

- Katherine Blackdiamond

- Katheleen May

- Emily Sparke/Holly Roundhouse


Tudtok még neveket? Fiú-, lány- és vezetéknevek is érdekelnek. Inkább mellékszereplőknek. Segítséget előre is köszönöm!



2020. dec. 1. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész jó nevek :)
2020. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
A Blackdiamond nevetséges, a többi jó.
2020. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy írd be google-ba, hogy "angol vezetéknevek", "angol lánynevek" meg "angol fiúnevek". Tudom, megdöbbentő, de az interneten találni is lehet dolgokat.
2020. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 köszi :)

#2 Miért nevetséges? Nem vitatkozni akarok, félre ne érts, ez is egy vélemény. Csak kíváncsi vagyok.

#3 Azta, nem mondod? Elsősorban ezekről a nevekről szerettem volna véleményt, nem hiszem, hogy bárki véleményezte volna őket. Meg az ilyeneknél a “10 leggyakoribb nevet” írják általában le, gondolom az látszik, hogy nem onnan válogattam.

2020. dec. 1. 22:18
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem én vagyok a 2-es, de szerintem is kicsit furi, mert hát akárki, aki tud valamit angolul az le tudja fordítani, hogy a blackdiamond fekete gyémánt. Meg hát elég hosszú vezetéknév, legalábbis szerintem.

De a többi tényleg jó. Egy fiúnév hirtelen eszembe jutott: Luis :D

2020. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Még azt lefelejtettem, hogy a Katherine és a Katheleen elég összetéveszthető nevek, ha mondjuk egy fejezetben egyszerre bukkannak fel.
2020. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Azért nevetséges, mert ilyen név nincs. Fantasyban még talán elmenne, de ott is elég erőltetten hangzana. Ugyanúgy, mint magyarul a Feketegyémánt Fanni.


Amúgy meg nem top 10-es listákról beszéltem. Millió egy babaneves oldal van az interneten, meg névgyűjtő adatbázis, meg névgenerátor, úgyhogy ne "aztázz" itt nekem, mert te nem tudod használni az internetet.


[link]

[link] (kattints a Regenerate-re egy másik adag névért)

2020. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A Blackdiamond direkt lett ilyen furi, mert egy fantasy történet, és ilyen hosszú akármilyen nevet akartam.

Katherine és Katheleen nem egy könyvben vannak, úgyhogy nem nagyon lehet összetéveszteni őket.


#5 És tényleg, Luis nevű karakterem még nem is volt. :)


#7 Nem kötekedni akarok, de az internetet egy 3 éves is tudja használni. Csak szimplán nem szeretek ilyeneket böngészni. Meg itt általában az ilyen nagyon “alap” nevel jönnek elő, amiket nem nagyon használok. (Jó, erre az Emily és a Holly rácáfolt)

2020. dec. 1. 22:38
 9/19 A kérdező kommentje:

Még eszembe jutottak ezek a nevek is, ők egy könyvben szerepelnek (több főszereplős könyv):

- Aline Jackson

- George Barry

- Jonah Drew

- Elle Baley

- Thomas Adams

- Sarah Evans

2020. dec. 1. 23:39
 10/19 A kérdező kommentje:
#9-es kommentemhez: Ezeket is véleményeznétek?
2020. dec. 1. 23:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!