Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy kiköltözzek...

Senkike332 kérdése:

Lehetséges hogy kiköltözzek egyik családtagommal?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy 18 év alatt kiköltözzek külföldre a keresztanyámhoz? Próbáltam utána járni, de sajnos nem találtam semmi értelmes választ. 16 éves koromban szeretném itthon abbahagyni az iskolát,és lehetőségem volna arra, hogy kimenjek családtaghoz. Azon gondolkodtam, hogy talán odaköltöznék egy évre, vagy csak egy félre. Mindenképp szeretnék külföldön is körülnézni, esetleg lehetséges hogy iskolát is találnék ha angol nyelvvizsgával mennék ki?

2023. aug. 18. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szüleidtől függ, mármint gondolom ők a gondviselőid, ha ők nem egyeznek bele akkor úgy is mindegy.

Szerintem egy fél évre nincs értelme, max ha ott is fejeznéd be a középsulit. Ismerőseimnek akik kiköltöztek gimi alatt évet kellett ismételniük még akkor is, ha volt egy C1es nyelvvizsgájuk a nyelvből amin tanultak volna.


Egyébként mi lenne a célország hogy nem vagy biztos az angol nyelvvizsgával?

2023. aug. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!