Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik volt barátomtól a...

Egyik volt barátomtól a semmiből kaptam egy ilyet, mit jelent? Mire célozhat?

Figyelt kérdés

Legközelebb ha

feketén iszod a kávét

Érzed magad keserűségét

Amit maga után hagy benned

Sírsz majd miatta

De soha nem hagysz

Fel az ivással

Inkább őrzöd

A legrosszabbat belőle

Mint hogy semmi se maradjon



2023. aug. 19. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a barátod szomorú( sőt, valószínű) ,és ezt Te esetleg nem vetted észre.

És ő ezt most elküldte neked,jelezve,hogy lehet,hogy Te is hasonló helyzetbe kerülsz majd.

2023. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Prokopf ***** válasza:

A megbocsátást lehetetlenné teszi a gyűlöletté változott szerelem. De a megkeserített emlékek fakóságukban is szépek.

(Persze ez csak akkor igaz, ha régebben szerelmesek voltatok egymásba. De legalábbis ő beléd.)

2023. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Arra céloz, hogy megdugna.
2023. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az ilyenekre semmit sem reagálok, reagálnék.

Ha valamit közölni akar, azt ne rébuszokban, hanem egyértelműen tegye.

Én így élek, rólam tudják is, hogy nem vagyok vevő az ilyen baromságokra és indirekt kommunikációra.

2023. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2/4 prokopf

Legjobb barátok voltunk a leányzóval. Én szerelmes vagyok/voltam belé, de titkolózott és hazudott. Megbeszéltük hogy akkor így bizalom terén ennek így nem csak kapcsolatban nincs jövője. Nyaralás közben meg ezzel fogadott…

2023. aug. 21. 10:51
 6/6 Prokopf ***** válasza:

#5

Ez már kicsivel több infó. Talán tudok segíteni, előbb azonban tisztáznunk kell, hogy miért a rossz kérdést tetted fel. Én azt valószínűsítem, hogy a jó kérdésre nem tudsz, vagy nem akarsz válaszolni. Ami azért kellemetlen, mert arra csak te tudsz.

A jó kérdés pedig így hangzik: miért érdekel téged annyira, hogy mit jelent az, amit írt neked, hogy még ide a "gyakorira" is kiírtad, hogy biztosan megérthesd?

Ha erre a kérdésre válaszoltál magadnak (#5 már részleges válasz), akkor továbbléphetünk. A legvalószínűbb válasz, hogy lehet, szívesen újrakezdené. Ami azt is valószínűsíti, hogy a dolgai jelenleg nem állnak valami fényesen (ezt se felejtsd el!).

Ha válaszoltál magadnak a jó kérdésre, akkor a válaszod alapján tedd meg a következő, legegyszerűbb lépést. Ha a személye nem érdekel, probléma letudva (kit érdekel, hogy valaki mit írogat, ha az a valaki nem érdekel?), ha a személye érdekel, úgy vedd fel vele a kapcsolatot, és kérdezd meg tőle miért írta és hogyan értette.

Arra a kérdésre viszont, hogy a személye érdekel -e téged, vagy sem, arra csak te tudsz válaszolni.

2023. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!