Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a raszta hajról?...

Mit gondoltok a raszta hajról? Miért tartják ennyien csúnyának?

Figyelt kérdés
Eddig majdnem minden ismerősöm akitől megkérdeztem hogy milyen a raszta haj azt mondta, hogy ápolatlan meg csúnya meg ilyenek. Aki ugyanígy érez elmondja nekem hogy mi a baj vele? Nem értem,szerintem nagyon szép és én is rázta akarok lenni de eddig mindenki ellenezte

2023. aug. 21. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk nekem sosem volt, úgyhogy igazából nem értek hozzá, de látványra nem tetszik. Meg ugye van az emberben ez a prekoncepció, hogy ha fésülni nem lehet, akkor nyilván mosni se.
2023. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Nekem és a páromnak is van rasztánk, én ezzel érzem magam önmagamnak, szerintem szép bár amúgyis tetszenek nekem a naturális dolgok. Szerintem azért tartják csúnyának mert mindenki azt gondolja, hogy igénytelen, gusztustalan.

Ez nem feltétlen igaz, attól függ, hogy a viselője igényes e magára. Ugyanis sokan azt hiszi, attól, hogy rasztád van hagyhatod is úgy ahogy van és nem kell vele foglalkozni.

Ahhoz, hogy szép maradjon igenis kell vele törődni, mosni ugyanúgy kell mint a rendes hajat, 1 2 hetente. Alaposabban kell megmosni. Mosás után át kell sodorni őket, hogy ne nézzen ki úgy később, mint egy szénakazal. Emelett pár havonta érdemes újra horgolni a kijött szálakat, illetve a lenőtt részt is. ^^

2023. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!