Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fura kérdés lesz,...

Tudom, hogy fura kérdés lesz, de annyira nem ismerem a steamet. Egy ember küldött nekem csere ajánlatot. Amit elfogadtam és nem tudom hogy lehet e vírusos amit küldött? Illetve kérlek titeket, hogy normális választ irjatok

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább itt kérdezd meg:

[link]


Cagy itt a gyakorin a játékok rovatban.

2023. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Steam-en csereajánlat elfogadása után lehetetlen vírust kapni, mivel csak az inventory tárgyaid tudod mozgatni.


Viszont (!!!) kaphatsz linkeket, amik már átirányíthatnak vírusos oldalakra, tehát semmi olyan linkre ne kattints, amiről nem tudod azt, hogy megbízható.


Ezenkívül sok sok embert úgy vernek át, hogy elhiteti veled, hogy kapsz egy ajánlatot, de valójában Te adod neki oda azt a tárgyat. Mindig figyelmesen nézd meg, hogy Te küldöd vagy Te kapod a tárgyakat.

2023. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!