Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha éjszaka arra...

Mit tennél, ha éjszaka arra ébrednél, hogy egy furcsa fény suhan át az ablakon, és mikor kinézel, egy földönkívüli csészealj száll le a kertedbe, ahonnan az idegenek szállnak ki, és a következő pillanatban már nyílik a szobád ajtaja?

Figyelt kérdés
Egy felmérést csinálok, légyszi őszintén: D

2023. aug. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vetnék egy pillantást az előzőleg elfogyasztott alkoholos ital üvegére, hátha található rajta hallucinációra utaló szöveg.
2023. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Kimennék WC-re, innék egy pohár vizet, addigra teljesen felébredek és az ilyen hülyeségekre nem gondolnék többé. Ilyen ugyanis nincs, csak hülye filmekben.
2023. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

1. Mindig le van húzva a redőny, úgyhogy nem vennék észre ilyesmit.


2. Ha zaj van kint, mert mondjuk ölik egymást a cgnyok, akkor se nézek ki, mert nem érdekel.

2023. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem vicces kérdező! Én néztem farkasszemet egy olyan fényjelenséggel éjszaka, amelynek hatására nem csak nekem gyökerezett le a lábam, - hanem legalább 20 másik embernek is! -Becsinálni nem tudtam!
2023. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Áhh, már megszoktam. Ez itt a zártosztályon (többek között) mindennapos jelenség.
2023. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincsen ablakom. A kertemben pedig nincsen hely erre.


De, ha mégis valami módon történne ilyen és észlelném is azt, akkor meggyőződésem lenne, hogy vagy meg akar valaki bolondítani és kamerára veszi a reakciómat (majd tölti fel youtube-ra) vagy el akar ijeszteni onnan, ahol lakok. De ez utóbbi igen drága mulatság lenne neki. Az első esetre visszatérve: Nem jó emberrel próbálkozna, az én reakcióm nem lenne felkapva.

2023. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!