Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy Feldkirch, Vorarlber...

XXX540 kérdése:

Igaz hogy Feldkirch, Vorarlberg és Klagenfurt környéke nem város hanem csak egy egyszerű üdülőfalu?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm akar ezzel beetetni hogy egy kis üdülőfalu és hogy ott nem úgy vannak az asztalosok mint itthon hogy gyártás, eladás stb :D Viszont soha nem jártam még kint, nem tudom milyen stb
2023. aug. 30. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Feldkirch város. Nem túl nagy, csak kb. 33 ezer lakosa van.
2023. aug. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, a magyarázatot nem olvastam. Most megtettem, de nem értem. Mi van az asztalosokkal?


A város jórészt „földszintes”, lehet ezért gondolja üdülőhelynek.

2023. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gittágyat szeretnék rendelni vagy venni műanyag ablakhoz és láttam egy osztrák oldalt ahol lehet, de ismerős szerint ott nem úgy működnek a dolgot mint itthon hogy csak megrendeled és kész is
2023. aug. 30. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még zavsrosabb. Én elengedem a dolgott.
2023. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
?!
febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!