Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt lehet 17 évesen felnőtt...

Ezt lehet 17 évesen felnőtt nélkül??????

Figyelt kérdés

Adott a csomag feladója egy számlaszámot amire egy otp-s vagy bármilyen bankfiókon keresztül be tudok fizetni és miután feladtam sms-ben kapok egy nyitókódot amikor megérkezik hozzám a rendelt csomag.


A feladónak csak egy névre, csomópont helyre, meg egy telefonszámra lesz majd szüksége.


Megad egy számlaszámot és mehet is a dolog.


Én leszek a vevő, de az a gond, hogy 17 éves vagyok.


Ha bemegyek a városomba egy bankba, be tudok fizetni a csomag feladójának a számlaszámára kp-t úgy, hogy még NEM vagyok 18 éves és nem lesz ott velem senki felnőtt?


Nem nagy összegről van szó, csak 6 ezer 500 ft.


Ez lehetséges?


Nem tudom melyik bankban/bankokban lehet ezt elintézni?


Hozzam az Otp van közel.


Előre is köszönöm!



2023. aug. 30. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Netbank hozzáféréssel vagy telefonos appal is tudsz számlaszámra utalni, csak egy regisztráció kell. A regisztrációhoz a számlaszámod kell, a banki azonosítód amit a szerződéskor kaptál és abban van, egy jelszó vagy esetleg még e-mail cím.
2023. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. feltételezem, a kérdezőnek nincs bankszámlája, így számlaszáma sincs.

Lehetséges egyébként pl. bankban pénzt befizetni egy adott bankszámlára, bár már nagyon régen csináltam ilyet.

2023. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Leginkább akkor, ha közvetlenül annak a banknak egyik fiókjában fizeted be az összeget, ahol az eladó számláját vezetik.
2023. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. Simán befizethetsz más bankszámlájára pénzt. Megmondod a néninek a bankban, hogy melyik számlára szeretnél fizetni és mennyit.

A csomagpont (nem csomópont!) vagy csomagautomata címét megadod ahova kéred a csomagot és amikor megérkezik kapod a kódot amire kiadják a csomagot, vagy amivel ki tudod nyitni az automatát.

2023. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek!
2023. aug. 30. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért ha ez egy Marketplace hirdetés, külföldi nevű hirdetővel és gyanúsan olcsón árul nagyon értékes dolgot, akkor azért érdemes elgondolkodni, hogy nem hangzik-e túl jól, hogy igaz legyen.

Mostanában nagyon megszaporodtak Marketplacen a gyanús hirdetők, akiktől egyáltalán nem biztos, hogy kapni fogsz bármilyen csomagot, még kevésbé valószínű, hogy tényleg az is lesz benne, mint amit szeretnél.

2023. szept. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neeem, nem kamu, de illális dolgot árult (nem tudtam) nem vettem meg csak átadtam az adatait a rendőrségnek.
2023. szept. 1. 16:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja persze te vagy a Heves vármegyei Sherlock Holmes mi? :D
2023. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neeem. Én a Győri vagyok. ;)
2023. szept. 1. 19:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Najóvanmá... mindenhol a győriek? Akármilyen weboldalt kinyitok mindenhonnan a győriek viselt dolgai folynak. A győri püspökség weboldalát már meg sem merem nyitni.
2023. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!