Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családiház,vagy Panel lakás?

Családiház,vagy Panel lakás?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyunk a férjemmel,szeretnénk egy nagyobb házba költözni,de nem tudjuk hogy panel lakas,vagy családiház, most egy 33négyzetméteres társasházban

Van egy panel lakás aminek van 3 szobája,de 2 az nagyon kicsi.

A férjem jövő márciusban mészül külföldre utazni,így ő neki jobb lenne ha panellakást vennénk mert közel van minden.Én meg családiház felé húzok,hogy az autónak legyen külön garázs,a 1,és fél éves kislanyom tudjon az udvaron játszani,a nagyobb tesóval..stb...

Tudjuk hogy a házzal mindig van mit csinálnj,mert mindig ezt vágják a fejünkhöz.. nekem nincs jogsim,csak a férjemnek,de nekem tervben van már..


2023. szept. 1. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
lakás mert sokkal olcsóbb fenntartani és kényelmesebb is
2023. szept. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Újabb építésű téglalakás olyan helyen, ahol van közös játszóteres udvar meg mélygarázs.
2023. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!