Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkaalkalmazásnál milyen egy...

Munkaalkalmazásnál milyen egy pszichológiai teszt?

Figyelt kérdés
Miből áll?Át lehet menni a teszten könnyen?
2023. szept. 2. 21:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Félek,hogy elvágnak oda a leendő szép jövőnek.
2023. szept. 2. 21:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Odavesz 5 év egyetemi munka
2023. szept. 2. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Munkaalkalmazásnál? Gondolom nem tudományos munkatársnak vagy kutatónak jelentkeztél. Van 2 kezed és 2 lábad, illetve nem vagy szellemi fogyatékos. Ennyi az elvárás azon a szinten.
2023. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tanárnak a speciális is
2023. szept. 2. 22:10
 5/12 A kérdező kommentje:
Fejlesztő pedagógusnak egy speciális iskolában alkalmazásnál kérik.Bocsánat a fenti válaszért elnyomodott a telefonom.
2023. szept. 2. 22:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahh pedagógusból meg pont túljelentkezés van... Egyébként ugye az alkalmasságot (mint pedagógus) általában az egyetem határozza meg, és az alapján vesznek fel egyáltalán tanárszakra. Az pedig tényleg nevetséges, hogy ilyen körülmények mellett még válogatni akar egy iskola. Lassan ott tartunk, hogy kisorsoljuk a szülők között, hogy ki és milyen órát menjen be tartani.
2023. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Magán klinikán kell végezni a tesztet.
2023. szept. 3. 09:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Magánklinika
2023. szept. 3. 09:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért sántít ez a történet, mondjuk némiképp árnyalja a dolgot, hogy speciális iskolába mennél. Tehát gondolom ott szellemileg vagy akár fizikailag lemaradott gyerekekkel kell foglalkoznod, és az bizony próbára teszi az ember türelmét. Így viszont érthető az alkalmassági teszt (bár a magánklinikán eléggé meglepődtem), hiszen ha véletlenül alkalmatlan lennél, akkor azzal sok kellemetlenséget meg lehet előzni mind neked, mind a gyerekeknek. Ha viszont tudod kezelni az ezzel járó stresszt, akkor nyilván alkalmasnak minősítenek.
2023. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Dolgoztam egy idősek otthonában,és egy általános iskolában is romákkal, mint fejlesztő pedagógus ott nem kérték pszichológiai vizsgálatot teszt formában.Nagyon meglepett,hogy itt kérnék amúgy nem kapnak személyeket az iskolához.Ha nem sikerül a teszt akkor nehéz lesz a diákok oktatását megoldni egy emberrel kevesebb.
2023. szept. 3. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!