Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell ismerősnek lenni a...

Miért kell ismerősnek lenni a fb-on minden egyes tanárnak, óvónőnek, aki tanitja a gyerekeinket? És az osztálytársak szüleinek?

Figyelt kérdés

Máshol is divat ez? Vagy csak felénk elvárás ez vidéken?


Bunkóság nem visszaigazolni egy felkérést pedagógustól, vagy gyerkőc osztálytársanak, ovistársának szűlőjétől?


Eddig csak a szűk családi, baráti kör volt az ismerőseim listáján, akikkel szívesen megosztottam ezt azt az életünkből, de mostmár ott tartok, hogy évek óta semmit nem osztottam meg, mert annyi, egyébként számomra mint ember, teljesen idegen van az ismerőseim között, hogy kedvem sincs a személyes dolgok megosztásához.


Mit illik ilyen helyzetben tenni vajon? Van pár pedagógus, akit már le tudtam törölni, mert már az iskolában, óvodában nem tanítanak, ahova a gyermekeim járnak, de igy is a 60 pár ismerősöm lassan 200 lesz.


Kinek mi a veleménye a témáról?



2023. szept. 3. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

teljesen értelmetlen erre egy negyed gondolatot is pazarolni. Viselkedj, ahogy jónak látod, nem? Te ilyen jaj, mit szól a szomszéd típus vagy? Írass fel Xanaxot.

Ötlet: Rakd ki a facwbookra a jelmondatot: csak azt igazolom vissza, akivel kefélhetek egyet.

2023. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem, s nem is kötelező.


A fiókod és annak tartalma rád és azokra tartozik akikkel megosztod. Pl családtagok, barátok.


A kontaktot pedig fel lehet venni a tanárral minden jelölgetés nélkül is üzenet formájában.


Ez a korrektebb. Semmi köze neki pl hova mentek nyaralni, mik vannak profilodon s ki tudja ki milyen szándékkal kukkolná a diákját és családját. Stb.


Üzenet, kész.

2023. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mit illik ilyen helyzetben tenni vajon?"


Csinálj egy szűkebb csoportot, és csak velük oszd meg a megosztanivalód.

2023. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A facebookon van olyan funkcio, hogy amikor posztolsz vagy feltoltesz kepeket/videot, akkor beallithatod, hogy kik lathatjak. Nem tudom, mi olyan nehez ezen.
2023. szept. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én például tanárként soha nem igazolok vissza szülőt Facebookon. És a telefonszámom sem adom meg.

Rengeteg tanár ismerősöm szívta meg tapadós szülőkkel.

2023. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!