Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy had legyen vizipipám?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és már ki is próbáltam anyu is tudja..tetszik nagyon,de nem akar nekem venni,elöször azzal a kifogással jött hogy káros,utána megmutattam neki egy csomó cikket és mondtam hogy egyáltalán nem káros,de nem is egészséges.ez után meg azzal jött hogy rálehet szokni..pedig ezt is tény bizonyítja hogy nem lehet..mit mondjak még neki hogy vegyen?


/NEM VAGYOK KÍVÁNCSI AZOKRA A VÉLEMÉNYEKRE,HOGY 'MÉG KICSI VAGY A VP-HEZ EZÉRT NE AKARJ.'HA ARRA LETTEM VOLNA KÍVÁNCSI NYILVÁN AZT KÉRDEZTEM VOLNA,HOGY 'KICSI VAGYOK-E HOZZÁ.' HA CSAK AZT AKAROD LEÍRNI,HOGY 'HUU UJABB 14 ÉVES KISLÁNY AKI HAMAR FELAKAR NÖNI,AKKOR INKÁBB KÍMÉLJ MEG TÖLE.KÖSZI/


2010. okt. 16. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
áh,f*szom,erre az oldalra se jövök többet..hogy egy kérdésre nem lehet válaszolni,direkt kiirtam hogy kíméljetek meg a hülyeségeitektöl..mindegy,aki normálisan válaszolt annak köszönöm
2010. okt. 16. 20:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Jobb is hogy nem jössz ide többet, csak emeled ezzel az oldal színvonalát!
2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

hm. Az én lánykám is vizipipázik. Úgy gondolom amíg itthon pöfékel addig legalább látom, hogy nem viszi túlzásba, és viszonylag kontrolálva van a dolog, hogy mi van a pipán.

Ha otthon nem engednek akkor majd úgyis találsz madanak helyet/lehetőséget a dologra.

Nem tudom mit tudnék tanácsolni, de sztem anyukád tényleg egy kicsit naív.

Attól, hogy valamiről ő nem tud még nem biztos, hogy nem is létezik.

Na, most bölcs voltam. Bocsi. Ez biztos korral jár ;)

2010. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a vizipipa???
2010. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
pár válaszoló bunko vagytok.Szépen megkéri hogy ne irjatok ilyeneket ráadásul ki is irja akk kiméljétek már meg a a lebeszélésről az a utolso hogy biztos már szűz se vagy röhögve sírtam. Mi a f.ck köze van a vizipipához a szüzességhez. 16 vagyok 8 kaptam ballagásra a vizipipámt a unokatestvéremtől.De megigértem anyumnak hogy csak shiazó követ használok és utanna megengedte dohánnyal is.Nőljetek már fel végre.
2012. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!