Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár valaki ilyen cipőben mint én?

Jár valaki ilyen cipőben mint én?

Figyelt kérdés
Másfél év óta mióta megszulettett kislányom pánik beteg vagyok szorongó hipohonder (bocsi ha nem jól írtam). Bár van kivizsgált szivritmus zavarom amit nem olyan rég diagnosztizáltak szedek gyógyszert is. Nagyon kicsi a türelemem. És hozzá kell tenni a kislányom nagyon nagyon "eleven" (rossz🤭🤭). Illetve rentetően apás de tényleg én semmiben nem vagyok jó csak az apja. Ha nincs itthon egész nap sír és keresi hogy apa apa. Eddig jó volt mert itt helyben volt neki munkálya illetve elég jó beosztassal heti 5 nap 8-4ig. Most viszont 100kmre ment dolgozni reggel 5-6fel 7. Nekem nagyon nehéz így. Ti akik ebben a cipőben jártok. Hogy élitek át a minden napokat?
2023. szept. 5. 05:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiánya, negativitás, stb lelki okok, ergo egyáltalán nincs helyén az éned, nem egész, hanem szilánkos.


Pánikbetegen, darabokban vagy és ezt a gyerekek látják, érzik.


A gyerekek kisebb korban jobban támaszkodnak nonverbális kommunikációra, mint az idősebb embertársaik.


Fedezd fel magad, tedd rendbe belső dolgaidat, önértékelésedet, jöjj rá erősebb és előnyösebb tulajdonságaidra, hogy egész emberként élhess s lehess pároddal, gyermekeddel.


Szükség esetén szakemberhez érdemes fordulni. (azt is jól megválogatva)

2023. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!