Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elakadtam az életben. Mit...

Elakadtam az életben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindjárt 30 éves vagyok. Szociális fóbiám ill. szorongásom van és depresszív alkat vagyok. Rossz, lehúzó családból jövök. Nincs jó végzettségem, érettségi után 2 évet tanultam, de kb nem érek vele semmit. Mivel minden összeomlott körülöttem és már nem volt veszíteni valóm, kipróbáltam magam külföldön. Egy jó angollal el is tudtam helyezkedni egy jó munkahelyen, de sajnos ez a munka megszűnt pár hete, azóta pedig nem találom a helyem..nézegetek, de kb csak gyári melók vannak..végső esetben arra is gondolok, hogy haza mennék és tanulnom kellene és elvégezni egy piacképes szakot. De az pár év, és fent is kéne tartanom magam mellette. Egy kevés pénzem van, amit külföldön tudtam félretenni, de félő, hogy az otthoni viszonyok mellett hamar felélném. Tanácstalan vagyok, megrekedtem az életben. Itt kint sem akarok minden alja sz@rt elvállalni, csakhogy legyen pénzem. De otthon sem tudom mit csinálhatnék. Újra kezd előjönni a depresszióm, ezért egy megváltó ötletre lenne szükségem. Kérlek, ha valami jó tanácsotok van, írjátok le! :)


Amihez értek és érdekel: grafika (tervező és hagyományos egyaránt), social media, kreatív dolgok, sminkelés.


29/N



2023. szept. 5. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!