Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én lájkolom be az olyan...

Csak én lájkolom be az olyan ember insta képét akit nem birok de mondjuk követek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 00:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Elrontottam, csak én nem lájkolom be az olyan ember insta képét akit nem bírok de mondjuk követek.
2023. szept. 6. 00:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod, akkor miért követed? Önkínzás? Valami miatt mégis szereted, vagy a "nem bírom" mégsem olyan erős ahhoz képest, ami pozitívot kapsz tőle.

Vagy kényszerből követed?

Mi nem tudjuk a választ, erre neked kell válaszolni. Az érzéseidet és a cselekedeteid miértjét Neked Kell(ENE) tudnod.


Azért majd kíváncsi leszek, ha megfejtetted a fenti néhány mondat segítségével, akkor írd meg, hogy mégis miért teszed ezt az ellentétesnek látszó dolgot.

2023. szept. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak itt pszichés problémák, kedves kérdező.
2023. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az jutott eszembe, hogy önkényes önítélet miatt teszed. Mármint nem igazságszolgáltatás végett, mert az ember el nem ítélné saját magát, és saját magára ki nem vetné ugyanazt a mértékű büntetést, amit másokra kivet(ne). Hanem azért, mert tudja, hogy elkövetett valamit, amit nagyon nem kellett volna, és érzi is annak a súlyát, és hisz egy láthatatlan magasabb rendű igazságszolgáltatásban (esetleg maga a lelkiismeret szólt hozzá hangosan (mielőtt elkövette volna)), és tudja, hogy az elkövetett vétke(ke)t a magasabb rendű láthatatlan igazságszolgáltatás Erősen megbüntetni (többszörösen visszakapja) (akár itt a Földön). Így tehát kitalál az ember Saját Magának Kedvező, lelkének Hízelgető, idézőjeles ítélettételeket.

A második lépés - ha ember ellen is vétettél -, hogy a sértettekkel rendezd mind lelkileg, mind anyagilag az okozott károkat.

Valamint teljes mértékben elállni az ilyenfajta cselekedetektől és gondolkozásoktól.

Az első lépés pedig a magasabb rendű láthatatlan igazságszolgáltatással való kapcsolat rendezése.

2023. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!