Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szemüveg van rajtam nem...

Ha szemüveg van rajtam nem érzékelem a teret. Ez normális?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az.
2023. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kommunikáció... Vedd fel a kapcsolatot azzal a hellyel, ahol csináltattad...


Megfelelő helyen korrekt válasszal szolgálnak, csak tanulj meg megfelelő helyen, megfelelő embert kérdezni.


S ez mindenre igaz az életben!

2023. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet azért, mert eddig nem hordtam szemüveget.
2023. szept. 11. 08:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Az nem kellene hogy függjön tőle. Szükség van pár napra, mire hozzászoksz a szemüveghez, az első pár napban én is "szédültem", vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg azt az érzést. De az pár nap után el kell hogy múljon, mivel hozzászokik a szemed. Ha azóta sem változott a helyzet, akkor keresd fel a szemészed.
2023. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon hordom még
2023. szept. 15. 16:26
 6/15 anonim ***** válasza:
??? Gondolom azért van rá szükséged, mert nem látsz jól. Hány dioptriás? Ha nem hordod, azzal nem sokra mész, mivel gondolom nem véletlenül mentél el szemészhez és vetted meg. Az első pár nap kicsit furcsa lehet, de utána megszokod.
2023. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5, de így csak pár percet tudom hordani, mert nem tudok vele közlekedni normálisan.
2023. szept. 15. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
5? Akkor gondolom -5, máskülönben az orrodig sem látnál nélküle. Használd ki a hétvégét, és viseld otthon folyamatosan, hogy hozzá tudj szokni, otthon pedig nem gáz, ha szerencsétlenkedsz. Pár nap után már normálisan fogsz tudni közlekedni, hidd el.
2023. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt szemüveged, és rögtön ötössel kezdték? Orvos írta fel?
2023. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt egyes szemüvegem előtte, de nem hordtam 5 évig.
2023. okt. 10. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!