Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szép napot mindenkinek 16...

Szép napot mindenkinek 16 éves vagyok,közép suliba járok 3. Éve azóta már váltottam szakmát,de nem èlvezem gondolkoztam azon hogy el megyek dolgozni csak fèlek hogy nincs munkahely,ezzel kapcsolatban segítséget tudna nyújtani valaki?

Figyelt kérdés
2023. szept. 12. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 általános lesz a legmagasabb végzettséged, sosem jutsz feljebb a szalaggyári munkás vagy közmunkás szintjétől. Képzettség hiányában nem fognak szakmához kapcsolódó munkakörbe felvenni, max. segédmunkásnak, betanítottnak, fizikai munkára.
2023. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ki kell tartanod ..Fiatal vagy ahoz ,hogy egy jó munkahelyed legyen .A munka rosszabb ott is menni kell ha jó hanem jó. (erről regényeket lehetne írni) szüleid mit mondanak ?
2023. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szüleimnek nem szóltam,csak itt fel tettem a kérdésem mert már nagyon fúrta a lelkem belülről
2023. szept. 13. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták a szüleim, hogy: ha a ceruza most nehéz, akkor a lapát még nehezebb lesz. Tanulj ameddig csak tudsz, hidd el hogy így jársz a legjobban.
nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!