Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tantárgyfelvétel! SOS!??

Tantárgyfelvétel! SOS!??

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetemen tagozatváltási kérelmet adtam le (levelezőről- nappalira), amit sikeresen elbíráltak. Viszont a megváltozott munkarend miatt a tárgyakat nem tudtam felvenni csak a tanulmányi osztályon lévő ügyintézőnek van hozzáférése. De az ügyintéző nem vette fel a tárgyakat, holott szept. 17-ig van a határidő. Vagy az én esetemben ez másképp működik? Valaki volt már esetleg hasonló helyzetben?

( Mikor a tanulmányi osztályt hívtam nem sok érdemleges választ kaptam csak annyit,

“várjak türelemmel”🙄.)



2023. szept. 15. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Első szabály; menj be a TO-ra ha ilyet kell intézni, vagy e-mailt írni, ha nem sürgős.

Szerintem a te esetedben még fel tudod venni, de ehhez tényleg menj be a TO-ra.

2023. szept. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén szerintem nincs TO, de nyugi, emiatt szerintem a félévet nem fogod bukni, viszont hétfőn mindenképp menj be!
2023. szept. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hétfőn mindenképp bemegyek! Remélem segítő szándékkal lesznek!🙏🏻

Csak az a “vicc” , hogy írtam is és hívtam is őket nem is 1x, de semmi konkrét kielégítő választ nem kaptam ez ügyben a “türelmet” leszámítva. Így is a legutóbbi telefonhívás után azt kaptam az ügyintézőtöl, hogy ő nem terminátor rengeteg dolga van...és már le is tette..

Megértem, hogy sok a dolguk de azért a határidő határidő!!!

Én érzem magam kellemetlenül...🙄

2023. szept. 15. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:
No para, a félévkezdés mindenhol nehéz. Pl én levelezős vagyok, e hét közben folyamatosan változott az órarend, inkább be sem mentem. Következmény: 1 meg nem tartott kurzus, és egy másik, amiről kezdet előtt derült ki, hogy online lesz, mivel a tanár sem kapta meg időben az órarendjét.
2023. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!