Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálhatnak ezért?

Utálhatnak ezért?

Figyelt kérdés

Na én pont az az ember vagyok akinek minden az útjában van és akarata ellenére neki megy mindennek. Sokszor van hogy levelek valamit vagy nem figyelek oda és elrontom ez csak ritkán fordul elő.

Meg úgy érzem hogy nem bírnak az emberek akik eddig bírták pedig hülyeségkednek velem és szóba állnak. Meg szerintem butának gondolnak mert nem vagyok nagyon beszédes ember, és van olyan dolog ami nekem több idő mire rajovok hogy jé az úgy is van



2023. szept. 16. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
....és, ha nem szeret, vagy utál néhány seggluk, akkor mivan?...semmi
2023. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-nek: szerintem a kérdezőnek munkahelyén vagy az iskolában vannak ilyen gondjai, ami azért valóban problémát okozhat számára.


Kedves kérdező! Keress magadnak olyan közösséget, (pl. vallási, sport, kézműves stb) ahol elfogadnak olyannak, amilyen vagy és akkor nem lesz annyira fontos, h máshol nem bírnak Téged!

Meg petsze az új közősségben adj is okot arra, h szeresssenek! (Segítőkészség, mások meghallgatása, empátia stb)

2023. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. Saját kis társaságot érdemes fellelned, ahhoz viszont meg kell tanulnod ismerkedni, kommunikálni és nem mimózának lenni.
2023. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!