Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjak önéletrajzot?

Hogyan írjak önéletrajzot?

Figyelt kérdés

Kukás sofőrnek jelentkezel és egy hagyományos önéletrajzot kell írni.

Segítenének miket írjak bele?:)

A tanár csak ennyit mondott címet céget stb nekünk kell kitalálni



2023. szept. 16. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
2023. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a tanár, amellett, hogy cinikus, még a szakmájához se ért. Hagyományos önéletrajz a digitális korban nincs. A kukás szakmához meg aztán végképp nem kell semmilyen adat. Középiskolás korban pedig még nincs is életrajzotok. Még a szocializmusban bele kellett írni apád-anyád nevét, foglalkozását, de ezzel ma kiröhögnének. Írd be, hogy .... .... ...-án születtem .....ben. Az általános iskolát 2018-ban fejeztem be, a Prince Charming Középiskolában érettségiztem 2022-ben. Azóta a Hapci-Morgó-Kuka Bt-nél dolgozom adminisztrátorként. Angol nyelvtudásom B1, számítógépes felhasználói ismeretekkel és D kategóriájú jogosítvánnyal rendelkezem. Amennyiben felvételt nyerek a Kuka Holding Zrt szemétszállító gépjármű-vezetői pozíciójába, mindennap reggel 6-tól alkalmas számomra a munkakezdés. Bízom pályázatom kedvező elbírálásában. Tisztelettel: Cső Görény.
2023. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Józska vagyok a hegyről aki összegyűjti egyből!

Nem iszom és nem dohányzom, amennyit kell, túlórázom!

2023. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Europass önéletrajzot csinálj!
2023. szept. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!