Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a gitár magántanárok?...

Milyenek a gitár magántanárok? Szeretnék gitár magántanárt fogadni de nem tudom hol lehet jót találni hobbiból akarom csinálni.

Figyelt kérdés

2023. szept. 18. 14:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most szeretnék megtanulni gitározni az alapoktól.
2023. szept. 18. 14:30
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehetőleg Aszód közelébe
2023. szept. 18. 15:11
 3/11 Waff ***** válasza:
Sajnos "10 ből 9" remek gitáros, de csapnivaló tanárnak. Sem módszertana, sem kidolgozott tanterve, úgy kb ami épp eszébe jut azt elmutogatja, de nagy dolgokra ne számíts. Viszont vannak akik tényleg jól tanítanak, tantervvel, sok év tanítási (nem csak zenélési) rutinnal. Ez utóbbi a ritka, de aranyat ér.
2023. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos, Waff válaszadóval egyet kell értenem:)))


Örvendetes, hogy a kérdés után még tettél két hozzászólást, ami megerősíti, hogy valóban érdekel a dolog.


A gitár tanulás is elérhető már akár online formában is. Ez talán kicsit furcsa, de nem hiszem, hogy kevesebb a jelenléti oktatásnál. Ez a vívmány és lehetőség, kinyitja a világot minden tanulni vágyó számára.


Javaslom, hogy regisztrálj a lenti Fb linken és tedd fel a kérdésed. Illetve Gsfanatic oldalon nézz körül. Semmi nem kötelező, minden a saját döntésed. A találkozások gyakorisága a haladás sebessége, mennyit vagy hajlandó költeni rá, és bármi ami kapcsolatban áll a művelettel. Mivel ez üzlet-ne értsük félre-mind az oktató, mind a szolgáltatást igénybe vevő támaszthat számára fontos feltételeket. Nagy a kínálat, csak választani kell.


Fb: [link]

GS: [link]


Külön kedvencként javaslom Számadó Csabát, ami pont semmit sem számít, Te döntesz:

[link]

2023. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm anonim a válaszod néztem Számadó Csabát de ő csak felnőtteknek tart órát én 14 vagyok de nagyon is érdekel a zene és a gitározás azért köszönöm a válaszod a többi linket megnézem.
2023. szept. 20. 15:45
 6/11 A kérdező kommentje:
basszus,akusztikus,elektromos és klasszikus gitáron szeretnék megtanulni egyenlőre.
2023. szept. 20. 15:47
 7/11 A kérdező kommentje:
melyiket ajánlod elsőnek melyik a legjobb egy olyannak mint én aki csak most akarja elkezdeni.
2023. szept. 20. 16:04
 8/11 Waff ***** válasza:
Sima akusztikussal kezdd szerintem ha az is tetszik. Aztán ahogy haladsz úgyis lesz elektromosod is...vagy lehet klasszikus irányba fogsz elmenni, adja majd magát. A basszusgitárról tudnod kell hogy az egy egész más hangszer, más játéktechnikával, más hangtartományba szól.
2023. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod Waff. most már csak magántanárt kell keressek valahol aki foglalkozik tinikkel.:)
2023. szept. 20. 20:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Facebookon néztem szét nemtudom mennyire lehet jó.
2023. szept. 20. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!