Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom nikotin mentes...

A barátom nikotin mentes e-cigarettát rendelt, azt allitja hogy a foxpost automata nem adta nemi ki és nehany napoal kesobb jott egy csekk ez igy műkodik?

Figyelt kérdés
Nem volt pénze ezért én adtam kolcson neki de aztan kozolte hogy megbírságolták 22 ezer forintra es most nem tudom eldonte hogy hazidik-e mert nem tudja visszateriteni a penzt vagy igazat mond( meimallrol rendelte es nikotinmentes)

2023. szept. 18. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem adják oda a csomagot amig ki nincs fizetve. Vagy előre kifizeted vagy az átvételkor, de olyat még nem hallottam, hogy utólag kell fizetni. Főleg ha meg sem kapta a terméket.
2023. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ha tartozik neked, akkor ki kell fizetnie (hacsak el nem engeded), az mindegy, milyen kifogásokat tud kitalálni. Ha meg nincs pénze, az e-cigi nem épp egy létszükséglet.
2023. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem veszi át a rendelést, az a vásárlástól való elállásnak minősül, amihez pedig a törvény szerint joga van. Nem fizettetik ki vele és főleg nem bírságolnak miatta. Hazudik, méghozzá elég gyatrán
2023. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy tudta egyáltalán foxpost automatába kérni? Amikor én vásároltam onnan csak GLS házhozszállítás lehetőséget adott ki.
2023. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!