Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félre értette volna?

Félre értette volna?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam nem rég ismerkedtünk meg. De ha suliba külön vagyunk akkor is mindig ír,meg suli után is. Ő nekem egyáltalán nem jön be,szószerint nem az esetem,úgy voltam vele barátkozni lehet,de már most kezdem azt hinni félre értette,nem lehet hogy azt gondolja nekem is bejön. Nem tudom hogy rázzam le mindig ír meg ilyenek,suliba is mondta hogy kár hogy vége lett az óranak miután nem találkoztunk..ez volt fura nekem,mit tehetnék?
2023. szept. 18. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem lerázni kell, hanem megtanulni ember módjára kommunikálni.

Félre hívod és kettesben korrekten megbeszélitek.


Sulis korban kell elkezdeni ezen dolgok kezelését, rendezését, ugyanis előkészít a felnőtt korra.


Ha csak elmenekülsz, kibúvót keresel stb, ez beléd rögzül és ilyen felnőtt is lehetsz.


Az ilyen emberek pedig problémásak.


Ezért is fejleszd a problémamegoldó képességedet és kommunikációdat.


Hajrá!

2023. szept. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!