Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma az egyik munkatársamnak...

Ma az egyik munkatársamnak megegyeztem, hogy hű milyen erős vagy. Szerintetek félre értette?

Figyelt kérdés
Nyilván egy pasinak jól esik ha ilyen bókot kap gondolom. De mivel nős, meg idősebb is , így nem próbálkoznék be sosem. Teljesen véletlenül csúszott ki. Utána pedig nagyon kínos volt, én befeszültem, ő meg túl kedves lett.
2021. jan. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És ha félreértette akkor mi van?Majd úgy viselkedsz hogy vegye az adást hogy nem az eseted.Kerülöd,csak arról beszélsz vele amiről okvetlen kell aztán leesik neki a tantusz
2021. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ez ember függő 😀 Van aki bòknak veszi ès köszöni de van akinek fel is ál ettől. 😀

Majd látod hogy viselkedik ez után.

2021. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem ok nelkul csuszott ki a szadon. Ha valami olyan helyzet volt, akkor epeszu ember nem erti felre. Inkabb a befeszules gyanus utana.
2021. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
És mit csinált, hogy ezt kellett neki mondanod? Felemelt fél kézzel egy kétajtós szekrényt?
2021. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na ezzel tonkretettel egy parkapcsolatot
2021. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Te nagyon béna vagy.

Szerintem nem gondolt semmit.

Te kombinálsz. Tetszik neked a nős pasi. Ösztönből rámozdultál, azért feszültél be mert a racionális éned tudja, hogy nem helyes más férjét elcsábítani.

2021. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!