Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz-e hogy benzin kúton...

Igaz-e hogy benzin kúton rágyújtani rocker szokás?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy embert nagy motorral aki tankolás közben rágyújtott és rocker kinérzete volt igaz e hogy azok csinálnak ilyet akik nem félnek a veszélytől , szeretik a hirtelen dolgokat és szeretik a rokot is

#dohányzás #Benzinküt
2023. szept. 19. 15:39
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem rocker szokás, hanem nagyon buta hiba. A zenei ízléshez abszolút semmi köze nincs.
2023. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Kikent ribit is láttam már cigizni benzinkúton....
2023. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem, inkább ostoba proli szokás.


A múltkor pár bemindenezett c-type gyújtott rá a kúton, miközben 2000-ért tankoltak.

2023. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ma a kúton, egy 40-es pali, melósruhás bagózott, pont a tiltótábla alatt.
2023. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Outlaw (torvenyen kivuli) kemenyfiu akar lenni a szerencsetlen, a rockerhez semmi koze, helyette az on- es kozveszelyes idiotak egyik mintapeldanya. Nem ettol lesz egy Son of Anarchy. ;-)
2023. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rocker hanem hülye szokás. Mi van ha az előtte tankoló ember véletlenül ki locsolt vona egy kis benzint a betonra a parázs meg rá hullott volna :D egyébkét a legtöbb benzinkúton van erre kijelölt hely. Sokan nem tudják hogy mit is tud művelni valójában a benzin gőz. Egyszer én is majdnem fel gyújtottam a műhelyem amikor szereltem egy karburátort csak volt még benne egy kis benzin, csináltam egy szikrát véletlenül a csavarhúzóval már meg is volt a baj.
2023. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Néhány random tény rólam:

- rocker vagyok

- felelősségteljes emberként jogosan félek a valódi veszélytől, ezért igyekszem elkerülni, amennyire tudom

- soha életemben nem dohányoztam

- jogosítványom sincs

2023. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!