Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a történet?

Hogy tetszik ez a történet?

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy lány...Ez a lány szeretett élni , szeretett iskolába járni , sok barátja volt...Boldogan élte az életét.Egyszer új srác érkezett az iskolába.Nagyon helyes srác volt! A lány első látásra szerelmes lett belé.A srácnak is nagyon tetszett a lány , így összejöttek!Nagyon szerették egymást.Szinte mindig együtt voltak...De egyik nap a lány meglátta a barátját az iskola elött...A fiú egy másik lányt ölelt.A lány hazament és csak sírt...Felhívta a fiút és elmondta neki, hogy soha többé nem akarja látni és ,hogy köztük mindennek vége.A fiút szóhoz sem engedte jutni csak elmondta a magáét és letette a telefont.Hétvégén a lány nagyon rosszul lett.Szúrt a szíve és levegőt is alig kapott. Az édesanyja rögtön elvitte a korházba.Kiderült a lánynak nem jól működik a szíve.Szívátültetés nélkül meghalhat! A lány nagyon megijedt és tudta be kell vállalnia a műtétet...De nem volt megfelelő donor a számára így várólistára került...A fiú felhívta a lány mert megtudta mi történt , de a lány nem hallgatta meg ,csak annyit mondott neki :UTÁLLAK!!!Pár nap elteltével találtak egy megfelelő donort.A lány nagyon megörült neki és készen állt a műtétre.Egy levelet hoztak be a szobájába,de a lány azt mondta majd csak a műtét után olvassa el. Az átültetés remekül sikreült a lány kitűnő állapotban volt.Mikor felébredt kinyototta a levelet melyben ez állt:

Szerelmem! Nagyon sajnálom ,hogy pénteken nem tudtam reggel értedmenni , de hazajött a hugom Angliából és megmutattam neki a sulit.Nem tudtam mire vélni , a hívásodat, de megértem , hogy már nem szeretsz.Én örökké szeretni foglak...És soha sem feledlek el.Nem haragszom az miatt amit mondtál.Nem tudok rád haragudni hisz IMÁDLAK...Utoljára már csak egyet mondok;

VIGYÁZZ NAGYON A SZÍVEMRE!!!BÁR TUDOM,NÁLAD JÓ HELYEN LESZ!!!


2010. okt. 17. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt te írtad?
2010. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a vége nagyon megható.. :O


csak az, hogy a lány meg a fiú renegetegszer szerepel benne.. szóismétlés.. a történet lényege nagyon szép.. :)

2010. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

fuu hát ez elég brutál. :S

még fiu szemmel olvasva is.

2010. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
jó a vége de az eleje egy kicsit unalmas
2010. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen én írtam...:D tudom a fiú lány szó sokszor van benne...legközelebbinél próbálok majd rajta javítani..köszönöm a kommenteket:D
2010. okt. 17. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát a fiú elég bolond.
2010. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj ezek a tipikes emo sztorik :D Nekem nem jon be,bocsi
2010. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pardon : tipikus
2010. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

mekkora koppintás az egész :/

ugyanez volt már csak szív helyet szemmel, emg egy másik (vagy ugyanez) sztoriban meg a húgos...

a megfogalmazás meg borzalmas.

2010. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
volt már pár hasonló. A szemes történet megrázóbb.És mindennő gonosz boszorkány.
2010. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!