Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ember valójában Opitz...

Milyen ember valójában Opitz Barbi párja, Serleg Albert?

Figyelt kérdés
Eddig éles ellentéteket hallottam-láttam-olvastam. Tehát pszichopata,bántalmazó, vagy nagyon rendes, tisztességes, művelt okos fiú. Ismeri valaki? Mi az igazság?

2023. szept. 21. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A külvilág felé lehetsz bármilyen jó ember, ha közben a négy fal között terrorban tartod a családod. Ez megtévesztő, mert elmondanak minden jónak ahogy másokkal viselkedsz, aztán otthon már nem kell megjátszani magad. Ezek az emberek pedig nem csak produkálják magukat a bulvármegjelenésért, hanem igazi cigány balhét kerekítenek egymás között.

Áldott jó emberek miért átkozódnak oda-vissza, meg már előre köszön a rendőrség portása a pereputtynak, annyiszor megy a feljelentgetés?

2023. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pintér Művek válasza:
47%

Van egy ismerősöm, az pontosan olyan, mint ez a Serleg gyerek.

Pintér Zoltánnak hívják:)

2023. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pintér Művek válasza:
47%

2-es vagyok.De ő nem Budapesti, szóval nem is lehet összekeverni. Egy csendes nyugat-magyarországi festői szépségű kis városkában éldegél, egy komplett gépparkkal és tartozékaival. és szintén beteg kis barátaival.

Sajnos az idő múlása és a jó levegő sem segített nekik abban, hogy az agyuk működése a normális kerékvágásba kerüljön.

Valószínűleg ő már nem változik meg, marad egy nyomorult, kretén, homoszexuális (állítása szerint biszex, ahogy írt is itt erre arra a fórumon) féreg:)

2023. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!