Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temu hungary oldalról mi a...

Temu hungary oldalról mi a véleményetek, és kell vámot fizetni?

Figyelt kérdés
Milyen az oldal? Megbízható? Illetve vámot kell e érte fizetni?

2023. szept. 21. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Meglehetosen gyenge minoseguek az aruk, nem sok kozuk van ahhoz, amit a kepen latsz, foleg a ruhanemuk anyaga katasztrofalis, de a muanyag/fem cuccok is elegge silanyak.

A szallitas Kinabol jon, akar egy honap is lehet, vagy tobb, mire megjon.

Vamot nem tudom, de szerintem az aru becsult erteke szamit, nem az, amit te fizettel erte.

A megbizhatosagrol meg annyit, hogy a magyar postasok vagy ellopjak, vagy nem. Ha nem, akkor vagy ellopjak az ajtod elol, vagy nem. Ha nem lopjak el, akkor te fogod utalni a gyenge minoseg miatt.

Visszakuldeni nem erdemes, mert a postakoltseg teged terhel, es Kina messze van.

Esetleg ugy van ertelme, ha valamibol rendelsz 1000 darabot x aron, es utana eladod x+x-ert. Bar ebben az esetben az Alibaba jobb.

2023. szept. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Temu Official válasza:
36%

Üdvözlöm, Temu munkatárs vagyok, figyelmünkre méltóak az Ön kérdései, a válaszunk a következő:

1. A Temu egy megbízható online áruház, igyekszünk kiváló minőségi online vásárlási szolgáltatást nyújtani felhasználóinknak a világ minden tájáról.

2. A Temu-n vásárolt termékek árában minden adót már tartalmaznak. az Ön által látott ár a termék végső ára, és Önnek nincs szüksége külön adók fizetésére.

3. Nyugodtan vásároljon, és élvezze az ingyenes visszaküldési szolgáltatást, mert a vásárlástól számított 90 napon belüli első visszaküldésért nem kell postaköltséget fizetnie minden egyes megrendelés esetén. Ezenkívül több visszáru raktárral rendelkezünk Európában, így gyors visszaküldési élményben részesülhet.


Köszönjük, hogy érdeklődik a Temu iránt. Ha további kérdései vannak, kérjük, keresse fel a Temu online ügyfélszolgálatot.

2023. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%

... most gyorsan regisztralnom kellene "Temu official FELHASZNALO" neven, de annyira undoritoak az aruik, hogy meg ennyit sem erdemelnek tolem.

Kerdezo, az Alibaba is jobb ezeknel (ahol azert szinten eleg sok gagyi aru van, de egy kicsit jobbak, mint ezek).

2023. okt. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
én rendeltem Temuról, és amikor átadták a magyar postának a rendelésem, kaptam egy emailt hogy nem engedik a továbbiakban kiszállítani, és visszaküldték kínába. A teljes összeget visszautalják pár napon belül elvileg
2023. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Tarr Ibolya válasza:
26%
Én ingyen rendeltem mivel nyertem [link]
nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
57%
Ingyenes a szállítás és jó minőségű termékeket kaptam, már többször is rendeltem a Temuról.
nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
60%
még annyit, hogy 2 héten belül megjött mindig amiket rendeltem.
nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
76%
Akinek kiszállították a csomagot annak időben megerkezett? Nekem már 4 napot késik a várthoz képest.
nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
74%
Elképesztően gagyi a minőség. Egy kínai boltba jobbat veszel vicc nélkül. Tele van kamu cuccokkal és arra mennek h átverjék az embert. Ezt olyan komolyan veszik h még a gyakori kérdésekre is regisztrálnak azért h átb@sszák az embert. Soha ne rendeljetek onnan!
dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

A 2. 5. 6 és 7-es válaszoló valószínűleg ugyanaz a személy (ők dicsérik a Temu-t), különböző email címmel regisztrált és válaszolt egy nappal később. Annyira újak, hogy még értékelésük sincs, most napokkal később sem.

Az 1-es, 3-as és 9-es válaszolónak maximálisan igaza van, gagyi minőségű áruk, nem szabad rendelni tőlük. Az új regisztráló "nyer", de csak tapasztalatot, hogy olcsó húsnak híg a leve. Tényleg nagyon rossz a minőség, és amit megkapsz - ha megkapod egyáltalán - a közelében sincsenek a weboldalon és a reklámokban látott látottaknak. Pl az egyik szomszéd a nyári kempingezésekhez vett egy "mini mosógép"-et, ami nagyon látványos a reklámban, de a valóságban egy darab póló már túl sok bele, talán két pár zoknit elbír. A ruhák gyönyörűek és olcsók, csak éppen amit megkapsz, azt még a kutyád alá sem teheted rongynak, mert olyan rossz minőségűek, hogy az elképesztő. Pár szomszédom bedőlt nekik, sorra dühöngenek, mert visszaküldési lehetőség nincs (annak ellenére, hogy ezt igérik). A habverőnek sok volt a négy tojás sárgája a cukorral, a szomszéd csaj őrjöngött, mert karácsony előtti napon derült csak ki, addig csak elmosogatta, de nem használta. Ugyanő vett egy ruhát, gondolta, hogy kínai, és a 36-os méretére rendelt 42-es méretet, de a 12 éves lányának is kicsi, az anyagán pedig keresztüllátni, olyan szsr anyagból van.

Ne dőljetek be a Temu reklámoknak, nagyon rosszak a termékeik. Még a kínai piacon is jobb cuccokat találtok.

dec. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!