Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temu hungary oldalról mi a...

Temu hungary oldalról mi a véleményetek, és kell vámot fizetni?

Figyelt kérdés
Milyen az oldal? Megbízható? Illetve vámot kell e érte fizetni?

2023. szept. 21. 12:59
1 2 3
 11/24 Takijoe válasza:
64%
nem rendeltem sosem a Temu-ról és nem is tudok ebben véleményt formálni, de a szállító (postáról) van véleményem tapasztalatom és az nagyon is egyezik az 1. hozzászólóéval , abszolut esélyes hogy ""véletlenül"" kiszakad a külföldről jött csomag és el veszik ez az , nekem kétszer is megtörtént de mondhatom a belföldi levelek esetében sem ritka mifelénk az ilyen . sok belföldi fapados szállító cég van magyaroszágon és jónéhánnyal ha nem az összessel volt szerencsém webshopos rendelés utján szállíttatni , volt pár csomag ami vigarverten koszosan érkezett de sosem hiányzott veszett el semmi , nem úgy a tisztelt" posta esetében , azota nálam felejtős az a webáruház ahol csak a posta a kiszállitoi lehetőség .
dec. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
30%

10 nél is többször rendeltem konyhai, es kerti valamint karácsonyi dolgokat Nagyon klassz blézert ,táskát és egyáltalán nem gagyi dolgokat.Eddig 2 héten belül megkaptam 1 esetben késett akkor 1700 kreditet kaptam amit a következő rendelésnél beszámoltak.

Nincs miért aggódni !

jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
27%
Háromszor rendeltem a Temu-ról, nagyon praktikus és jó áru háztartási termékeket. Van villámár is, oda kell figyelni az árakra. Az ingyenes kiszállítás is kedvező és a Magyar Posta is.A sokféle futárszolgálat nekem nem vált be, elvárják a borravalót. Persze a boxokba nem kell adni, de oda nem mindenki szállít. Még egy, a Temun árusított pl. sapkákat a Facebookon két, háromszoros áron árulják. A Wish sokkal gagyibb, az árak is rosszabbak.
jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
30%

Èn most adtam le az ötödik rendelèsem.Az èn véleményem az hogy egyébként tök jó dolgokat lehet találni.Meg kell nézni jól a véleményemet a termékek alatt.A ruha méretről annyit hogy èn S-es méretet hordok,eddig mindig azt rendeltem egyszer történt hogy nem volt jó a méret.A ruhák összetételét meg lehet nézni és mindenki el döntheti hogy megfelel-e neki vagy sem.

Felénk a postával sose volt gond de ahogy hallom ez hely függő.Vámot se kell fizetni.

Összeségében ha az ember figyelmes,jó terméket lehet venni jó áron.

jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Előre kell fizetni, vagy csomag átvételekor?
jan. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
27%
Előre kell,de nekem eddig azzal se volt semmi probléma.Biztonságosan működik.
jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Több munkatársam is rendelt a Temuról. Az egyik meg volt elégedve. A másiknak viszont olyan gagyi minőségű blúzt küldtek, hogy már a felpróbáláskor szétszakadt.
febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
47%
Sziasztok! Ha a csomag átesett a vámellenőrzésen és állítólag szállítás alatt van .. akkor hány nap alatt érkezik meg a címre?
febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
18-as azóta megkaptad? Mert ez engem is érdekelne
febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
A Temu egy kínai webshop, a Temu Hungary egy kamu, átverés, akik a MP logojával visszaélve, vámkezelés okán bankszámlaadatokat kérnek és lehúznak. Ne dőljön be nekik senki!
márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!