Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt-e már valaki a Wish...

Rendelt-e már valaki a Wish oldalról ruhát, kabátot, stb, és mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Nagyon jól mutatnak a képeken, de hihetetlen, hogy mondjuk egy 115.000 Ft-os kabátot, csak 10.000 Ft-ért adnak. És, amit feltesznek vásárlók képeket, úgy látom köszönő viszonyban sincs, a fotókon látottakkal.
2020. jan. 12. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A wish egy nagy átverés

Az a kabát maximum 2-3000 Ft-ot ha ér...


Tele van ilyenekkel, hogy 100.000 helyett most csak 10.000 de valójában annak a felét sem éri

2020. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy vásárló csalogató marketing húzás. Nem kell komolyan venni, az a kabát soha nem volt annyi.


Ha külföldről akarsz venni mindig a vásárlói képekre kell hagyatkozni. És számolni azzal, hogy a ruhák anyaga szinte mindig valamilyen poliészter vagy akril stb.


Én AliExpressről rendeltem több ruhát is, előzetesen nézve a vásárlói visszajelzéseket. Nekem nem volt gondolom velük. Fürdőruhák például egész jók, de nyilván az más kategória, mint egy téli kabát.

2020. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2x rendeltem, nagyban eltért a ruha a képen látottól, nagyon rossz a mínőségük is, én nem ajánlom semmiképp.
2020. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 12. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
télikabátot semmiképpen se vennék ilyen oldalakról, sőt online sehonnan. fel kell próbálni, fér-e alá egy vastagabb pulóver, elég hosszú, mennyire van kitömve, van-e zsebe, az jó helyen van-e, milyen az anyaga, vízálló-e stb. ezeket egy wish-es lopott/photoshoppolt kamu kép nem fogja neked megválaszolni, és a kommenteket is előszeretettel cenzúrázzák.
2020. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nettó átverés. A tájékozatlan (főleg ifjabb generációs) polgárokat így könnyen átverik, mert szentül hiszik, hogy “milyen jó akciót fognak ki - ennyiről leértékelte biztos luxus minőség lehet”, de valójában a portéka még a negyedét sem éri annak, mint amennyit elkérnek érte.

Igen, a képek... Ezekhez általában más, általában valóban magasabb minőségű márkák képeit lopják el, - az ő kreációik, amiket a vásárlóknak kiküldenek, max. csak hajaznak a feltüntetettre, de gyakran köszönőviszonyban sincs vele. A leggagyibb büdös, 100% műszálas anyagokból varratják meg borzasztó körülmények között éhbérért kis földalatti “bűnbarlangokban”.

Az a legundorítóbb, hogy élnek olyan emberek, akik abból szedik meg magukat, hogy átvernek másokat, alultáplált szegény gyerekeket kínoznak és velük végeztetnek el egy olyan munkát, aminek tényleg semmi értelme, - mert ember legyen a talpán, aki ezekben az elszabott, büdös csiricsáré selejtekben ki mer menni az utcára...

2020. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olykor-olykor ki lehet fogni jó dolgokat,de szerintem Aliexpressről sokkal jobban megéri rendelni. Kínából általában ingyen szállítják a kisebb dolgokat,viszont míg ez az alin fel is van tüntetve,addig a wishen van szállítási költség ( annyival olcsóbb árat írnak ki a termékhez). Én úgy vettem észre,hogy Alin egy kicsit talán olcsóbban is jövök ki,nem is beszélve arról,hogy ott (ha hibás vagy nem jön meg a termék) 100% hogy visszautalják az árát. Wishről hallottam már rosszakat ezzel kapcsolatban.

Alin külön jó,hogy meg tudod nézni a vásárlói értékeléseket,sok helyen képekkel (ruhát csak így éri meg rendelni)!

2020. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen oldalakról ruhát rendelni csak úgy érdemes, ha tisztában vagy vele, hogy ez pont olyan, mint amikor a McDonald'sba mész hamburgert enni: a képen hihetetlen jól néz ki, aztán amikor a kezedbe kapod a valódit, legszívesebben sírnál...
2020. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

„sőt online sehonnan. fel kell próbálni...”


Igen, majd felpróbálja ha megérkezett. Asos.com esetében kb 330 forint a visszaküldés. Szerintem kibírható összeg:D Az, hogy egy megrendelt termék mérete vagy anyaga nem stimmel az első próba után, az nem jelent semmit. Kulturált, megbízható boltból rendelve gördülékeny lesz a visszaküldés.

Szóval nem kell általánosságban kijelenteni ezt. Ettől függetlenül persze Wishről ne:D

2020. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 szer rendeltem onnna ruhát, egy melegítő nadrágot és egy pulóvert. A nadrág minősíthetetlen volt, olcsó semmirekellő rongy anyag, a pulóver viszont teljesen korrekt minőség és azt kaptam amit vártam
2020. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!