Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fizikai munkát végzek és jött...

Fizikai munkát végzek és jött egy leánka a pasijával és szó szerint kiröhögtek most kellemetlenül kell éreznem magam? Emiatt össze vagdostam magam meg sokat ittam. Szégyen dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Tudod jól a választ....
2023. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Inkább egy pszichológust keress, mert komoly bajok vannak veled
2023. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem amellett vagyok, hogy jó, ha valaki önveszélyes, de nem kell lesüllyedni az ő értékrendjükre!

Hozhatja még úgy az élet, hogy te fogsz valami olyan munkát végezni, amely pont náluk lesz esedékes...

Mindig is fogsz találni olyan embereket, akik következetesen lenézik, megvetik a fizikai munkát, de ugyanezek az emberek - pl. - hamutányérként tartják oda az arcukat akkor a fizikai melósnak, amikor a melós szakértelmének hála, nem önti el a lakásukat - szó szerint - a szar! Ezért értem meg azokat a melósokat, akik nem szégyellősek a munkájuk árképzésekor!

2023. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Te hülye vagy?!
2023. szept. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ki kellene röhögnöd őket, és ennyiben hagyni. A munka nem szégyen. Akkor sem, ha fizikai munkát végzel.
2023. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen?


Egy társadalom fenntartásához mind a kettő munkafolyamat szűkséges, elengedhetetlen a szellemi is de a fizikai is. Már amennyiben szeretnének az emberek egy társadalomban élni.


Persze az ilyen emberek sírnának legelőször ha valaki nem vinné el a kukájukat és beledöglenének a saját szemetükbe vagy ha nem tudnának üzletekbe menni legyen az egy ruhabolt vagy élelmiszer bolt. Sírnának, hogy hogy fogunk enni, mivel törüljük ki a seggünket nincs WC papír stb. Vagy ha valami elromlik akkor ki csinálja meg pl tető stb. Lehetne sorolni de felesleges.


Nem szégyen. Ne foglalkozz velük.

2023. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, odamegyek mikor melózol, kényszeresen elkezdek röhögni valamin, miközben rád nézek, reggelre vérbe fagyva találnak meg? Az úgy nagy megfejtés ám bakker.
2023. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!