Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk!Melyik lány lenne vonzóbb...

Fiúk!Melyik lány lenne vonzóbb számotokra?

Figyelt kérdés

1. Nagy hangú,meg meri mondani a véleményét. Hangosan, feltűnően nevet. Sok haverja van. Művelt,érti a tudományosabb poénokat is. Szeret viccelődni ( mindenkivel),és könnyen teremt kapcsolatokat,mindenkihez hozzá tud szólni. Látszik rajta,hogy sok önbizalommal rendelkezik,de nem nagyképű. Nehéz zavarba hozni,aki nem tetszik neki,azt kedvesen kikosarazza. Szívesen mesél magáról,mer mások előtt beszélni. Szívesen kimozdul otthonról, extrovertált típus.


2. Ismeretlenekkel csendes. Ideges,ha új helyre,új emberek közé kell mennie. Nehezen teremt kapcsolatokat,és kevés barátja van. Nem túl szívesen árulja el,hogy milyen is ő valójában. De ha megismered őt,rájössz,hogy nagyon kedves,vicces,okos. Tanult,de alábecsüli magát. Kissé önbizalomhiányos. Nem szívesen mozdul ki otthonról,és szeret egyedül lenni. Introvertált típus. Könnyű zavarba hozni,gyorsan elpirul. Ha egy fiút elutasít,mêg ő érzi rosszul magát.



Mindkét lány csinos,és ápolt.



2023. szept. 21. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2. A leírás alapján közelebb áll hozzám, de az sem lehetetlen, hogy személyesen az 1 is felkeltené a figyelmem.
2023. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Amelyiknek a zorbán az aptya!
2023. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2.
2023. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2.

Az 1. azért nem, mert 1 ennyire nyitott, barátkozós lányra állandóan féltékeny lennék.

2023. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
2
2023. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
30%
Attól függ melyiknek mekkora a csecse.
2023. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
44%
3
2023. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Kettes!!! (Már a leírás alapján is beleszerettem.) :)
2023. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyik se. Az ordenáré nagypofájú emberek se vonzanak és a szociofóbiás sérültek se....
2023. szept. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nekem a 2. Egyrészt mert introvertált vagyok, másrészt az erős személyiségemmel ki tudom egészíteni a hiányosságait, erősíteni tudom az önbizalmát, és csak én lennék neki minden ami az extrovertáltakra már nem jellemző.
2023. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!