Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiuk! Számotokra a hosszú...

Fiuk! Számotokra a hosszú vagy a rövid haj vonzóbb egy lányon?

Figyelt kérdés
Eltekintve attól hogy kinek mi áll jól! Nektek melyik tetszik jobban? Illetve meddig érő haj számít még hosszúnak nálatok?

2017. aug. 16. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ahány férfi, annyiféle ízlés. De ha valamiféle átlagra vagy kíváncsi, nézegess szépségversenyes képeket, ott a lányok (illetve az őket felkészítők) nagyon tudják, mi "megy" a férfiaknál. Nyilván, akinek nagyon nem áll jól egyik, vagy a másik, az persze el fog térni a sztereotípiáktól.
2017. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

hosszút pártolom. A hosszú az nekem kb váll alá érőtől kezdődik. De a vállig érő is lehet csinos, szóval igazából azt nézem mennyire áll jól neki.

De ettől függetlenül, alapvetően a hosszú tetszik. :)

2017. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon rövid gyönyörüen fésült hajnál nincs nöiesebb,Ráadásul komolyságot is kölcsönöz. Ha meglátok egy ilyet nagy ritkán akkor egyszerüen brrrrrrr.. ezt érzem.
2017. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Mindkettő. A hosszút jól meg**nám, de általában idegesítő a természetük, így nem kellenének, a rövidebb kevésbé izgat, viszont kapcsolat céljából sokkal inkább összejönnék egy rövidebb hajjal, szexkapcsolatnak meg tartanék egy hosszú hajút.
2017. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%
Én úgy általában nem a haj hosszúságát szoktam nézni hanem a színét(de amúgy a hosszabb haj tetszik jobban,váll alá érő kb.),szerintem a szőke haj az gyünyörű főleg égkék szemekkel körítve kicsit haloványabb bőrszinnel. Azaz ne legyen lisztbaba de ne is legyen már már romás színe.
2017. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Rövid hajat preferálom.
2017. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%
Hajfétises létemre szeretem ha igen hosszú a haja egy lànynak. Igazából hosszúsàgnak maximális hatàra nincs, minél hosszabb annàl jobb :) Viszont minimális hossz amire azt mondom hogy elfogadható, az vàll alatt legyen. Ja és ami nagyon fontos hogy dús legyen, és lehessen beletúrni.
2017. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha csak a hajat nézzük, vagy nagyon hosszú (min. csípőig érő), vagy nagyon rövid (gépelt, tüsi, akár kopaszra nyírt) az, ami izgalmas számomra :)
2017. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
A hosszúm hajat szeretem, minimum mellig érjen.
2017. szept. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

A hosszú mindenhogy jobb xd

De inkább legyen rövid ápolt, mint hosszú igènytelen...

2018. dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!