Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem el az étvágyam?

Hogyan vehetem el az étvágyam?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben észrevettem magamon hogy akkor is eszek ha nem vagyok éhes, csak az ízekért eszek. Ez ellen tudok tenni valamit, mondjuk gyógyszer, tea stb? Vagy csak az akaraterőmet kéne használnom, hogy leszokjak a nassolásról? :D

2023. szept. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, az még jót is tesz, és elveszi az étvágyad.
2023. szept. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az íz utáni vágy valószínűleg azért jelentkezik nálad fokozottan, mert szem előtt van az étel, vagy annak csomagolása, ami emlékezetet az étel ízére és azok láttán beindul a nyáltermelés és a vágyakozás az adott étel után, s "csak egy karnyújtásnyira van" tudat alatt gondolván odanyúlsz hozzá.


A megoldás: Tedd el legalább szem elől.

Vagy ne is legyen otthon. Ami van, azt fogyaszd el, de APRÁNKÉNT!


Azonban fontos tudnod, hogy vannak élelmiszerek, amiket azért kívánunk fokozottan, mert a szervezet számára igen jók (mármint hiány van az összetevőiből a szervezetben és ezért igen jók a szervezetnek).


A mesterséges ízfokozók által hazug érzésünk van.


Ne keverd össze azt, hogy a szervezet vagy TE kívánod!!! Ne csald meg magad!

2023. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!