Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok budapesten olyan...

Hol találok budapesten olyan helyet ahova pénzt bedova szerencsét kapok?

Figyelt kérdés
Mostanaban szerencsetlennek erzem magam ezert keresek olyan helyeket ahol a szerencset megkaphatom

2023. okt. 9. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Adok én szerencsét ha adsz pénzt
2023. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Mennyi szerencse kéne főnök?
2023. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Be mégy a legközelebbi kocsmába, és ott a sarokban van a nyerőgép amibe be tudod dobálni a pénzedet.
2023. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Társulj be mások szerencséjébe, de csak okosan!
2023. okt. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazabol csak egy olyan tó kell ahova pénzt lehet belevágni
2023. okt. 10. 07:05
 6/14 anonim ***** válasza:
Budán a Feneketlen-tó a Kosztolányi térnél.
2023. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem bármelyik tóba vagy szökőkútba is hajítod a pénzed ugyanolyan hatást fog kiváltani. Ez attól függ, hogy te mennyire hiszel abban, hogy ez szerencsét hoz majd neked. De nyilvánvaló, hogy azt a tavat még nem fedezték fel, ahova pénzt bedobva mindenkinek szerencséje lehet.

Én éveken át próbálkoztam ilyen dolgokkal, de soha nem jött meg a szerencsén.


Elmondom, nekem mi vált be:

Nem a szerencsében hittem vagy a balszerencsében, hanem Istenbe kezdtem hinni. Idővel Jézusban is hinni kezdtem. Mert kerestem és kutattam, hogy ki ez az ember. Aztán rájöttem, hogy hiszen ő az a tó, melybe ha beleteszek, sokkal többet kapok vissza.

a lényeg elsősorban, hogy megtanuljuk, hogy a pénz arra való, hogy megvegyük belőle a szükségeset. Múlt hónapban másodszor jutottam el odáig, hogy egy nagyobb összeggel merészeljek támogatni egy olyan szervezetet, amely Jézus tanításait és örömhírét igyekszik eljuttatni, megértetni az emberekkel. 3 órával később a munkahelyemen megtudtam, hogy a nagyfőnök mindannyiunkat egy jelképes összeggel ajándékoz meg a cégnél, mert az 70 éves lett. Íme, mekkora szerencse! Addig a napig nem igazán hittem ebben. De lám, bekövetkezett. Csak az a trükk, hogy az adományozást nem nyereségvágyból kell megtenni. Na ez az igazán nehéz.

Többet kaptam vissza, mint amennyit beleraktam, ráadásul megsokszorozva, így minden kollégám velem örülhetett.


Jézus az a tó, melybe érdemes pénzt dobálni. De még pénz nélkül is csodák történnek ilyen módon az életünkben.

2023. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ülj egy órát csendben a szobádban és tarts önvizsgálatot. Gondold át hogyan lehetnél jobb ember. Ha aszerint cselekszel, lassan jobbra fog fordulni az életed.
2023. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"igazabol csak egy olyan tó kell ahova pénzt lehet belevágni"

Melyikbe nem lehet?

2023. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik autóba bevághatod a pénzt.
2023. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!