Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedülálló, gyermektelen...

Egyedülálló, gyermektelen barátnőket keresek középkorú egyedülálló, gyermektelen nőként Budapesten vagy Pest megyében! Remélhetem, hogy szerencsével járok?

Figyelt kérdés

Túlnyomórészt vallásos ismerőseim vannak és sajnos van, akivel LEHETETLEN normálisan barátkozni, annyira magába fordult, nem érdekli semmi.


Már nem is próbálom hívni sehova közös programokra. (A férfi ismerőseim nyitottabbak, csak a nők vannak bezárkózva eléggé.)


2022. máj. 13. 16:31
 1/7 anonim válasza:
Én ismerős vagyok arra, de nem ott lakok. Vannak ott olyan emberek akik szívesen barátkoznak, nyitottak, de elég felszínes barátságok kötnek vagy kifoghatsz egy energiavámpírt aki mély barátságba belerohan és kb úgy kell bújkálnod előle az utcán.
2022. máj. 13. 16:52
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig egyetlenegy korombeli hölgyet találtam erről az oldalról, akivel kicsivel több mint egy éve tartom a kapcsolatot.


Értelemszerűen családos (3 gyerek,) korombeli, de válófélben van.


Az "energiavámpírság"-ból annyiban igazad van, hogy ebben az egy illetőben is megtapasztaltam minden irányban a "lefárasztásos" időszakokat, de azért jól tud jönni némely helyzetben a külső meglátása.

2022. máj. 13. 16:55
 3/7 anonim válasza:
Szóval, azért, mert középkorú nőként se férjed, se gyereked nincs, úgy gondolod, hogy azokkal van a probléma, akiknek mindez megvan (és a tetejébe még vallásosak is). Számtalan tanulmány bizonyítja, hogy a családos (és vallásos) emberek általában boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak. Nem inkább arról van szó, hogy a veled egykorú nők szinte mind családosak és azért nincs közös témátok, mert neked mindez hiányzik? Azt hiszem, te inkább szingli sorstársakat keresel, hogy ne kelljen állandóan azt hallgatnod, hogy miért nincs senkid.
2022. máj. 13. 18:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem írtam azt, hogy "megkeseredett" vagyok, és azt sem írtam, hogy "probléma" van a vallásosakkal.


Azt írtam, hogy NEHEZEN ISMERKEDNEK és magukba fordulóbbak.


Egyetlenegy ismerősömet kivéve SENKI nem tette szóvá, hogy miért alakult úgy az életem, ahogy.

2022. máj. 13. 18:52
 5/7 anonim válasza:

"Számtalan tanulmány bizonyítja, hogy a családos (és vallásos) emberek általában boldogabbak és kiegyensúlyozottabbak."


Nézz utána jobban. A szingli, gyerekmentes nők boldogabbak, mint a házasak, férfiaknál fordítva.

2022. máj. 13. 20:06
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 5-ös válaszoló! :)


Ez a válasz valóban hasznos volt a számomra.

2022. máj. 13. 20:14
 7/7 anonim válasza:
Miért feltétel, hogy szingli legyen?
2022. máj. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!