Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetném meg hogy ne...

Hogyan kérhetném meg hogy ne üssön meg többé?

Figyelt kérdés

tudom a kérdés eléggé aggasztó.

röviden arról van szó hogy nővéremnek nagyon régóta szokásává vált hogy megüt elég erősen.

én egy 45 kilós lány vagyok aki életében nem sportol semmit így hát nincs rajtam sok izom,szinte semsnnyi.

a nővérem több évet boxolt, íjászkodott és kondiba is járt de mostmár egy kicsit elhízott.

már korábban is megkértem hogy ne üssön meg mert fáj és tele vagyok lila foltokkal. erre azt válaszolja hogy akkor ussek vissza mert meg kell tanulnom megvédeni magamde amikor visszautok ő 2szer erősebben üt vissza.

nyilván vannak neki problémai mert erősen nárcisztikus és vannak dühkezelési zavarai.


lassan 2 hete otthon fekezek lázas betegen és mivelhogy nincs étvágyam valószínűleg fogytam és nincs erőm de ő továbbra is ütöget és úgy érzem fitogtatja rajtam az erejét.

ma egy kicsit kifakadtam és elkezdtem vele ordibálni és mondtam neki bántó dolgokat is és ő mikozben kiabaltam nem vett komolyan hanem csak folyamatosan kifigurazott ahogy kiabaltam és nevetett rajtam és többszor is megemlítette hogy biztos menstrualok. már a sírás határán voltam és állandóan azt kérdezgette hogy bőgno fogok e mert ezt nagyon túl reagálom.

probáltam szépen csunyán megkérni,anyukamnak is elmondtam ő is próbált vele beszélni de nem hagyja abba. én 18 éves vagyok ő pedig 22.



#megverés #nárcizmus #lánytesvér #dühkezelési problémák
2023. okt. 10. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért a szép és csúnya szóból sem, azzal nehéz bármit és érdemben kezdeni, és jól megverni sem lehet. Vagy a rendőrök fogják elvinni, vagy a halottaskocsi.

Erre nincs jó megoldás, a bolond embert vagy kerülni kell, vagy feljelenteni.

2023. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél kamerát, talán régi telefon is megfelel, gyűjtögesd az ilyen eseteket, aztán menj a rendőrségre. Sok sikert!
2023. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!