Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismertek-e olyan Magánszemélyt...

RandomKerdesValasz kérdése:

Ismertek-e olyan Magánszemélyt vagy Üzletet, ahol egyedi plüss állatot készítenek el referencia alapján?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek iszonyatosan tetszik az egyik LoL Cinematicból egy Pegasus szerű lény és szeretném meglepni karácsonyra normális árak között. Google-ön keresve és a LoL oldalán sem találtam plüss-t róla és a "faj nevét" sem tudom pontosan. Pár magyar oldalt amit kidobott a google szintúgy megnéztem, de az elkészített plüssök minősége... Engedjük el inkább vagy pedig minimum 500 db-os rendelésre van lehetőség. Angol viszonyok között a Fiverr-en nézelődtem, ahol 60€ és 240€-tól kezdődik egy plüss elkészítése (Az is inkább baba, mint állat, utóbbi 30cm körüli). Ezért is érdeklődöm hátha ismertek valakit akik ezzel foglalkoznak és jó munkát végeznek. Ha privát és nem publikusan szeretnéd kinyilvánítani, hogy eltudnád készíteni, akkor üziben is érdeklődnék. Egy 30-50cm-es plüssön gondolkodtam elsősorban. Elképzelésem a videóban arányos méretben az emberrel, mozgatható szárnyakkal.


A kis aranyos lény: [link] ebben a videóban 23:53-tól kezdődi cinematicban látható.



2023. okt. 14. 13:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!