Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki megbízható...

Ajánlana valaki megbízható normális időjárás előrejelző weboldalt?

Figyelt kérdés
Berchtesgadenbe akarok menni a következő hétvégén és nem tudom milyen lesz az idő. Egyik weboldal esőt ír, a másik meg felhős borult eget. Olyan lenne jó ami két hétre előre leírja normálisan.
2023. okt. 14. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Időkép. Javarészt a felvételek alapján csekkolom.
2023. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ui: az időjárást sok minden befolyásolja, nem lehet 100%-ot mondani hosszú távlatokban előre.
2023. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nézem az időképet, nem is rossz. Érdekes gyenge esőt ír szombatra, aztán ki tudja. Csak idegesít mert fel akarok menni a hegyre.
2023. okt. 14. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
weather.com esetleg.
2023. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2023. okt. 14. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs megbízható oldal.

Majdnem 20 éve figyelem (mezőgazdaság miatt) az előrejelzéseket. Még az Időkép aránylag jó, néha eltalálják. De náluk is van olyan, hogy pl. a reggel kiadott előrejelzésben teljesen mást jósolnak délre, mint ami valójában lesz. Több napra előre, hát az meg tényleg csak olyankor megy nekik, amikor teljesen stabil az időjárás, semmi komoly front nincs Európa felett.

Mikor készülök valami munkára, néha itt idegeskedem, hogy miből gondolják ezek, hogy ilyen idő lesz aznap. Megnézem az OMSZ radart, meg a SAT24 infra műholdképét, és az én tippem jön be, minden szakértelem meg technika nélkül.

2023. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, ma is az Időkép.

Fél 8-kor azt írta a települési előrejelzésben, hogy majd csak délután lesz eső.

Erre 8-kor nekifogott esni, kb. 10-ig apró szemű, de nagyon sűrű eső. Utána még egy darabig szemerkélt.

Vagyis, félóra távlatában nem sikerült eltalálniuk.

2023. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Holnaptól majd kiderül ahova megyek hogy ráfizetés lesz e, vagy azért tudok jönni menni. Emlékszem novemberben voltam Aggteleken is először, 3 napból egyet esett egész nap, nem tudtam semerre menni. Kellemetlen volt.


Ilyenkor ősszel szeretek kirándulni, a legszebb a táj.

2023. okt. 19. 18:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy gramm eső nem esett egész nap. Csak hajnalban.
2023. okt. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!