Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes logopédushoz menni?

Érdemes logopédushoz menni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rézfúvós hangszeren játszom és a rézfúvós hangszereken ugye az artikuláció úgy néz ki, hogy tu tu szócskát használjuk miközben ugye játszunk a hangszeren. Az én problémám ott adódik, hogy amikor gyorsabban és hosszabb ideig ezt repetálva játszom, akkor állandóan összeakad, leáll, ez stressz helyzetben még jobban érvényes. Pedig tudom mi ennek a helyes technikája többször is elmondták, de akkor se megy. Esetleg érdemes lenne beszélni egy logopédussal, mert amikor hangszer nélkül csak elkezdem repetálva mondani, hogy tititititi vagy tutututu akkor is hajlamos gyorsabb tempoban vagy stresszesebb helyzetben állandoan beragadni, valahogy úgy tudnám talán jellemezni, mint amikor valaki dadog.

2023. okt. 14. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyan gondolja a zenetanárod? Érdemes megfogadnod az ő tanácsait.
2023. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes erőltetni ezt a hangszert?
2023. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Többi adottságom azok nagyon jók hozzá. Versenyeken mindig értem el helyezést, ezért zavar annyira ez a probléma
2023. okt. 15. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!