Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma lett meg az elsősegélyem,...

Ma lett meg az elsősegélyem, igényeltem ügyfélkapun a jogosítványt. (Ezt hagytam utoljára.) A rendszerben nem látják, hogy ez is megvan, fel kerül oda is? Ha igen, körülbelül mikor? (Papír alapú igazolást megkaptam.)

Figyelt kérdés

#elsősegély #ügyfélkapu #rendszer eredmény
2023. okt. 19. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fel is kerül a rendszerbe, úgy még korántsem biztos, hogy időben foglalkoznak vele. Ha mindened megvan, akkor foglalj egy időpontot a kormányablakba, menj be a papírjaiddal együtt, és relatív úgy tudod elintézni az egészet a leggyorsabban, hogy már csak a kipostázott igazolványodra kelljen várnod.
2023. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tisztában vagyok vele, de elvileg akkor kapok emailben egy dokumentumot, amivel 30 napig vezethetek.

Két kisgyermek mellett, nem tudok el menni okmányirodába segítség nélkül, férjem pedig reggeltől estig dolgozik..

2023. okt. 19. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elektronikus ügyintézés Magyarországon napjainkban kvázi egyenlő a nullával. Nem tudod rábízni a gyermekeidet valakire, például nagyszülőkre/ismerősökre arra a pár órára és bemenni elintézni?
2023. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jövőhéten megpróbálom megoldani!

Köszönöm a tájékoztatásotokat !

2023. okt. 19. 22:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy alakult, hogy egyszer huszonévesen félbehagytam az egészet, de pont az eü-s vizsgám is megvolt és ugye az nem évül el.Tavaly végül sikerült levizsgáznom. Ekkor írtam egy emailt a vöröskeresztnek, ahova elküldtem a befotózott eü-s kiskártyát, hogy töltsék fel a rendszerbe elektronikusan, reggel írtam levelet, kb délelőtt 11-re fent volt a rendszerben az igazolás és már látta is az ÜK és mivel már csak az hiányzott, be is lehetett nyújtani az igénylést. Mindjárt kikeresem neked, hogy milyen címre írtam. :)
2023. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pest@voroskereszt.hu

Ide írj. Írd meg, hogy a rendszerben nem látják, mert valószínűelg elektronikusan nem töltötték fel, és hogy ezt pótolják neked. :)

2023. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma negyed 9kor kaptam az smst, illetve emailt, hogy nyilvántartásba kerültem, így már vezethetek is, az okmány pedig gyártás alatt. Valószínűleg reggel fel töltötte a vöröskereszt a rendszerbe. :)

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!

2023. okt. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!