Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szokott néha irigykedni...

Más is szokott néha irigykedni,hogy sok magyar ember utazgat a világ körül míg ő nem nagyon teheti mondjuk anyagi dolgok végett pl vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 02:59
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én pl leszarom.
2023. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, max ideges vagyok, amikor a főnököm elmegy 2 hétre utazgatni, én pedig a nyakamba kapom az összes ebből következő szart, és amikor visszajön, akkor nyilván az az első kérdése, ez és az miért nincs még kész? Irigy nem vagyok, utazgathatnék bármerre, ha lenne rá időm.
2023. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok irigy, én csinálok valami mást utazás helyett. Annyi helyre úgysem mehetnék, mint ő.
2023. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2/


De ahogy olvasom ha időd lenne rá akkor pénzed is.

2023. okt. 21. 14:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 A pénzzel nincs bajom, bőven lenne rá, azzal viszont sokkal inkább van, hogy októbert írunk, és a nekem járó évi 21 szabadnapomból eddig összesen 5-öt tudtam kivenni az év során, nem beszélve a rengeteg túlóráról, és arról, hogy egyetemre is járok munka mellett, amit legfeljebb a túlóráimból csúsztathatok le, és még akkor is húzza a száját a főnököm.
2023. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egymást űberelik csak a facebookon. Néha szinte nevetségesek a ,,tökéletes" párok. Erre én nem tudok irigy lenni. N.
2023. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan hitelre utazgatnak. Nem igazán tudom irigyelni a min. 12% THM-et. Ha pedig valakinek mindene megvan, és emellett is tud utazni, azt se irigylem, mert valószínűleg majd' belegebedett a munkába. Mennyi és mennyi milliomos van, akit alig ismer a családja, mert annyit dolgozott, hogy a gyerekek még aludtak, amikor elment otthonról, és már aludtak, amikor hazaért. Na, én ilyet nem szeretnék átélni. Vagy irigykedhetnék arra, hogy valaki eljutott pl. Hollandiába, de amennyit tudok róla, számomra egyáltalán nem érdekes, nem kívánom az ő utazását, és ugyanez igaz még egy csomó országra. Meg lehet, hogy neki más dolgok nincsenek meg, amik nekem megvannak/meglesznek (remélem, lesz házam, amikor nagyobb leszek). Ettől függetlenül szívesen hallgatom mások beszámolóit a kirándulásairól, de nem azért, hogy legyen kit irigyelnem.
2023. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Picit igen. De nem rossz indulatu amit èrzek.
2023. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8/


Én se rossz indulatból csak néha szar

2023. okt. 24. 00:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezèrt nem kell erre gyakran gondolnod, hogy ,,szar" mert csak bàntod vele magad. Magadhoz mèrten tegyèl meg mindent hogy jobban èrezd magad. Egy finom habos meleg kàvè elrepìthet a vilàg vègère!🙂 Barmiben megtalàlhatò egyfajta utazàs kicsit màskèpp!🙂
2023. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!