Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ha koraszülött vagyok az...

Hogy ha koraszülött vagyok az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Mert most gondoltam jobban bele és eléggé elment az önbizalmam hogy nem fejlődtem ki teljesen meg hogy lehetnék értelmesebb, szebb, okosabb.. (8 hónapot voltam anyámba es elvileg azért vagyok szemüveges meg autista de ezeket kezeljük)

2023. okt. 21. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Az autizmusodnak semmi köze ahhoz, hogy mekkora az intelligenciahányadosod, vagy hogy milyen okos vagy.

A szemüvegtől pőedig nem leszel csúnyább.

2023. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben de van valami hátránya ezeken kívül?
2023. okt. 21. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb pszichés hátránya lehet. Ha nem tudnál róla, hogy koraszülött voltál, akkor is így gondolkoznál?
2023. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát max úgy érezném hogy nem vagyok normális ember meg hogy kattos vagyok (amúgy kedves vagyok meg nem bántok senkit csak elég hülye vagyok de ez az autizmussal jár) meg ilyen furcsának érzem a kinézetem mintha nem fejlődtem volna ki teljesen
2023. okt. 21. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felkeresned egy pszichológust.
2023. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De miért? Miért pont pszichológust? Egyszer voltam mert sokat bántottak mentálisan még általánosban és ezért de mivel nem szeretek másoknak a problémáimról beszélni mert bűntudatom lesz tőle hogy másokat terhelek ezért meg sem szólaltam csak rajzoltam és ennyi nem éreztem jól magam ott meg nem úgy vagyok kattos hanem hogy pl random elkezdem pörögni csak így körbe-körbe vagy a fejemet rázom meg ilyen hangokat adok ki de ezt így nehéz megfogalmazni
2023. okt. 21. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért pszichológust, mert az ilyesfajta mentális betegségeken sokat tud segíteni. Nem pszichiátert mondtam. És az egy nagyon fontos dolog, hogy azonosulni tudj magaddal. Nyilván erre magadtól nem jössz rá, ezért javasoltam a pszichológust.
2023. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, #1 vagyok, én is autista, és engem is sokat bántottak általános iskolában. Nem baj, ha nehezen beszélsz valamiről, talán ha megmutatod az erről készült rajzaidat, akkor majd könnyebben fogsz beszélni is. Mások vagyunk, mint a többség, ezt sokan nehezen honorálják.
2023. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ó köszi hogy meg értesz és úgymond kitartást neked én szeretek autista lenni szerintem sokkal több életkedvem van meg energiám mint egy átlagos embernek
2023. okt. 21. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Akkor meg mit érdekel hogy koraszülött voltál-e?!


Az emberek jó része koraszülött és mégsincs semmi bajuk sem. Az írásod alapján nem tűnik komolynak az autizmusod sem...

2023. okt. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!